Sony SLV-SE720

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rolnas
Příspěvky: 152
Registrován: 27 dub 2005, 02:00
Bydliště: Praha

Sony SLV-SE720

#1 Příspěvek od rolnas »

tohle video mi zlobí tak že zhasne display a jeví se jako mrtvé přitom napětí všude je jak má být,nechal jsem video odstát tak týden zapnu a chodí, zapnu druhý den a zase display nesvítí přito napětí všude ok. nemáte s tím někdo prosím zkušenost ?

Uživatelský avatar
rolnas
Příspěvky: 152
Registrován: 27 dub 2005, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od rolnas »

zjistil jsem že když nesvítí display tak jsem nenaměřil hodinové pulsy CLKpulse z procesoru ale napětí ze zdroje všude sedí. Nemůže to být závada zdroje , napájení 5V větve ? ...že se procesor při zapnutí do sítě nějak kousne? Teď třeba video funguje,zapnu ho do sítě opakovaně snad 30x a display se v pohodě rozsvítí. Ale možná zítra ráno už zase ne. :-(

Uživatelský avatar
Zipik
Příspěvky: 66
Registrován: 01 srp 2007, 02:00
Bydliště: Valachia

#3 Příspěvek od Zipik »

Možná chyba RESET obvodu ??

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od durkovic »

ano ano aj ja to tipujem na ten reset.
Ak to má niekde keramický rezonátor v blízkosti procesora alebo kryštál tak ho skús vymeniť za takú istu hodnotu.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
scotii
Příspěvky: 37
Registrován: 16 led 2007, 01:00
Bydliště: BRNO

#5 Příspěvek od scotii »

pokud se ti to znovu stane,zkus do vcr vložit kazetu,pokud ti ju vezme a tlačítko POWER ti bude fungovat tim zpusobem,že ti vysune kazetu,chce to vyměnit pamět a dát nový SW

Uživatelský avatar
demsy
Příspěvky: 5
Registrován: 11 zář 2008, 02:00

#6 Příspěvek od demsy »

rolnas píše:tohle video mi zlobí tak že zhasne display a jeví se jako mrtvé přitom napětí všude je jak má být,nechal jsem video odstát tak týden zapnu a chodí, zapnu druhý den a zase display nesvítí přito napětí všude ok. nemáte s tím někdo prosím zkušenost ?
a menas v menu zapnutu funkciu powersave?, pretoze to je funkcia ktora pri vypnuti videa, zhsne displej apotom sa javy ako mrtve a ked ho zapnes ide v poho.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “