CTV 214 výmena VN

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

CTV 214 výmena VN

#1 Příspěvek od Jancis1 »

V TV bolo zlé VN trafo( bolo prerazené- sršalo). Objednal som HR7131 z Avelmaku, dal som ho do TV, a obraz je vodorovne rozstrapatený a pokrivený, niekedy vypadne aj farba. Cez scart je obraz dobrý. Ide mi teraz o to, že či je to možné že by mohlo byť zlé to nové VN, lebo krabička od VN bola už otvorená a VN bolo letované. Nedávno som odtiaľ kúpil zlý IO a toto je ďalšia zlá skúsenosť s nimi. Myslím si že to VN nebude zlé, keďže cez scart je obraz dobrý, ale ak náhodou ano, tak poraďte či je to možné že by mohlo byť aj to VN zlé, aby som nehľadal chybu niekde inde. Dík

Uživatelský avatar
Zipik
Příspěvky: 66
Registrován: 01 srp 2007, 02:00
Bydliště: Valachia

#2 Příspěvek od Zipik »

Trafem to logicky nebude. Při tom sršení něco odešlo. OSD je na svém místě ? Dělá to i při slabých signálech ? .....

Pesko
Příspěvky: 562
Registrován: 04 dub 2007, 02:00
Bydliště: vých.SK

#3 Příspěvek od Pesko »

Už som to tu viackrát opisoval ,že je to chybou modulu teletextu. Prečítaj si poriadne toto vlákno http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... sc&start=0

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Jancis1 »

Pesko píše:Už som to tu viackrát opisoval ,že je to chybou modulu teletextu. Prečítaj si poriadne toto vlákno http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... sc&start=0
Dík pomohlo mi to, telka ide bez teletextu a vzhľadom k tomu koľko stojí ten IO v module TXT, pojde aj naďalej tak :evil: :twisted: .

avelmak

#5 Příspěvek od avelmak »



Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#6 Příspěvek od Mysteri »

Pán ,,avelmak", a to ste našli iba TENTO :evil: príspevok, ktorý sa týka Vašej firmy na tomto webe :twisted: ? Alebo ste reagovali iba na tento starý, kde máte síce pravdu, ale na druhej strane je jasné, že to vlákno ste nečítali CELÉ :!: Ale ak chcete polemizovať aj o iných vláknach, kde sa spomína Vaša firma, ozvite sa! Najprv si ich vyhľadajte, prečítajte CELÉ a potom reagujte :wink: Samozrejme, ak ste ozaj z Avelmaku :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“