Rozebrání NB Premio D22ES

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Premda84

Rozebrání NB Premio D22ES

#1 Příspěvek od Premda84 »

Ahoj kluci - prosím o radu - nedalo by se najít nìjaký "servisní manuál" pro Notebook Premio D22ES - jedná se mi o to, že se mi NB pøehàívá a øešení je jednoduché - vyèistit vìtráèek - ale v servise to minule bylo 3týdny a nauètováli si 2000kè... proto se chci do NB podívat sám, ale má to jeden háèek....NEJDE MI ROZEBRAT! vyœrouboval jsem všechny šroubky.. a prostì to stejnì nìkde drží... a já za boja nemùžu pøijít kde :cry: každá rada dobrá...dìkuji pøedem

Uživatelský avatar
kodl1
Příspěvky: 263
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od kodl1 »

Odšroubuj šroubky zespodu, pak vyloupni klávesnici, možná bude držet po okrajích, a pak se možná dostaneš k chladiči... jestli ne tak ještě šroubky pod klávesnicí, oddělat displej a rozlouskneš spodek na půlky...
Jo a vem si na to dobrej šroubovák...
Co mne nezabije, to mne posílí ...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

kodl1 píše:Odšroubuj šroubky zespodu, pak vyloupni klávesnici, možná bude držet po okrajích, a pak se možná dostaneš k chladiči... jestli ne tak ještě šroubky pod klávesnicí, oddělat displej a rozlouskneš spodek na půlky...
Jo a vem si na to dobrej šroubovák...
Myslim ze ne. nevim jestli ted nekecam ale jak je horni hrana klavesnce jsou tam z plastu na 3 zaseky. Ty musis zadlacit smerem od klavesnice a pritom mirne klavesnici potahnout nahoru. :wink: Nic vic netreba povolovat :wink:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
mario111
Příspěvky: 166
Registrován: 20 zář 2005, 02:00
Bydliště: slovakia RS

#4 Příspěvek od mario111 »

viem o com hovoris tiez som mal PREMIO....VELKY problem s rozobranim
Vela stastia

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“