Google

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Google

#1 Příspěvek od Alino »

Poradte mi ešte prosím.Mám program XP.Používam internet exploler.Ak si zadám ako domovskú stránku google tak je tam iba dovtedy pokial sa počítač nevypne.Po opätovnom zapnuti mám zasa prázdnu stránku.Nastavoval som to v okne možnosti internetu.

Uživatelský avatar
kony2807
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od kony2807 »

doporučuji používat Mozila firefox .... :wink:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#3 Příspěvek od helios »

Mám dojem, že Mrkvosoft a Google sa nemajú príliš v láske. :-)
Google sa dá nainštalovať do IE aj ako plugin, potom ho máš stále v hornej lište...
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

kony2807 píše:doporučuji používat Mozila firefox .... :wink:
Připojuji se - cokoliv jiného JEN PROBOHA ŽIVÉHO NEEEE INTERNET EXPLODÉR OD VILDY de BILLA BRÁNKY... Mozila, Mozila FireFox, Opera - cokoliv je 1000x lepší než ten bastard z Mrtvosoftu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#5 Příspěvek od jandu »

stiahni a nainstaluj google toolbar
http://www.google.com/search?sourceid=n ... le+toolbar

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Asi tam mas nejaky malware.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Crifodo »

pindows sice chybí hodně k dokonalosti, ale nastavení výchozí stránky by mělo přece jen držet. Máš tam spyware na 99.25%.
vymydli systémové registry nebo nainstaluj znova ten božský operační systém. Můžeš taky nainstalovat nějaký ten doporučovaný alternativní prohlížeč a tím problém "vyřešíš" tím že ho obejdeš.

Dle zásad svobodného trhu bys měl mít možnost Malému Měkkému ten operační systém omlátit o hlavu a když to udělá víc lidí, Malý Měkký měl už dávno z trhu zmizet a měl by se naopak objevit a udržet ten nejlepší systém.
Tak nějak by to aspoň bylo v intencích teorií Pana Profesora, nyní klimakterologa. :wink:
Asi ještě všichni nečetli články Pana Profesora :lol:
Koupit si operační systém od Malého Měkkého za 3-4000 a pak si k němu doinstalovávat základní software jiných firem je asi jako zajít si na oběd do hospody a přinést si vlastní ubrus a svoje nudle do polívky :lol: ačkoliv si zaplatím plnou kvalitu. :roll:
Naposledy upravil(a) Crifodo dne 14 pro 2007, 23:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#8 Příspěvek od rnbw »

A po preinstalovani alebo odstraneni vsetkeho svinstva stiahnut updaty a nainstalovat a pouzivat uz spomenuty Firefox. Inak tam mas to svinstvo o chvilu zase.

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od zdenoeddie »

Crifodo píše: Koupit si operační systém od Malého Měkkého za 3-4000 a pak si k němu doinstalovávat základní software jiných firem je asi jako zajít si na oběd do hospody a přinést si vlastní ubrus a svoje nudle do polívky :lol: ačkoliv si zaplatím plnou kvalitu. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: tak toto ma dostalo :twisted:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Mne taky a nejen Malý Měkký, ale i (ex)soudruh profesor z Prognostického ústavu, dnes klimakterolog... :lol: :lol: :lol:

Jedná se o to, že IE a Outlook pod Woknama jsou asi největší zadní vrata do systému, jaká si lze představit. Jsou to staré známé věci, oba programy jsou udělané tak, aby umožňovaly snadnější vnější správu a tím i ovlivnění a hlavně kontrolu kompu nezávisle na vůli uživatele. Tato funkce by měla být jištěná a blokovaná hlavně u nehromadných soukromých aplikací, kde je více než nepotřebná... Jenže Mrtvosoft se na to prachsprostě vys*al a leta už pouští do světa systém, děravej jak Ementál, kterej se snaží provizorně látat záplatami á la Service Pack 1 & 2 (dokonce až SP4 u Win2000!!!). Osobně jsem Outlook zakázal používat úplně (na 99% - používám ho jen já, a to ještě výjimečně, na otevírání jím vytvořených příloh - "ven" na net se přes něj nesmí) a IE se používal v naprosto mizivém procentu případů, kdy banka spravující náš rodinný účet odmítala spolupráci s alternativním prohlížečem - to se letos změnilo a jak Opera, tak FireFox jsou akceptovány bez výhrad co se bezpečnosti týče, takže IE šel taky k ledu... Bohužel, de Bill Bránka neumožňuje ze svých Woken tyhle PAHEJLY odinstalovat bez narušení funkce zbytku systému, takže jejich existenci v kompu musím přetrpět...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

EKKAR píše:IE se používal v naprosto mizivém procentu případů, kdy banka spravující náš rodinný účet odmítala spolupráci s alternativním prohlížečem
tak tuhle etapu jsem zažil taky, kdy KB internetové bankovnictví fungovalo jen s IE a ještě vyžadovalo složitou instalaci a upgrade doplňků Java a podobných hovadin, takže po přeinstalaci Pindows ještě další práce... vyřešil jsem to odchodem od KB jinam, kromě nesrovnatelně jiné úrovni komunikace mi to ušetří na poplatcích asi 300,- měsíčně.

Je smutné, že navzdory zákonu o státní správě a dobrým mravům se paskvily od Malého Měkkého (hlavně Office) nacpou do kanceláří úřadů a hlavně to naserou dětem do škol a vedou je k názoru, že jiný software ani není. Malí zmr.díci tak jsou už na Malý Měkký přednastaveni.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Ony se tam nease*ou samy, to ten Z.M.R.D. Vilda de Bill Bránka je pro školy zlevňuje, aby je dostal tam, kam potřebuje pro svůj BUSSINESS - do hlav našich malejch neviňátek, čímž z nich udělá TOTAL TROTLY...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od stepa »

Crifodo píše:Je smutné, že navzdory zákonu o státní správě a dobrým mravům se paskvily od Malého Měkkého (hlavně Office) nacpou do kanceláří úřadů a hlavně to naserou dětem do škol a vedou je k názoru, že jiný software ani není. Malí zmr.díci tak jsou už na Malý Měkký přednastaveni.
OO rulezzzzzz 8-)

to Alino: primlouvam se za zmenu IE na Opera, nebo FF.

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#14 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým.Tak som sa konečne vrátil domov zo služobky.Hned som nainštaloval Mozilu FF.Podarilo sa mi dokonca nájst aj jeho urýchlenie.Všetko pracuje OK GOOGLE sa nestráca.Je daleko rýchlejší ako explorer.Tak vám chcem všetkým podakovat za rady.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od stepa »

Konecne tady mame dalsiho probuzeneho...jen tak dal. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Software“