download

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

download

#1 Příspěvek od Milan121 »

Poradí mi někdo jak mám postupovat když chci od někud z webu stáhnout jen obrázky?Např. z http://www.vatelectronic.cz/ chci obrázky dálkových ovladačů,ale ne jednotlivě. Dík

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

Nejspis budes muset pouzit nejakej webdownloader s moznosti nastaveni filtru, treba tento: http://webdownloader.cz/
tady si muzes vybrat: http://www.slunecnice.cz/site-a-interne ... rohlizece/

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#3 Příspěvek od Milan121 »

Nějak se mi to podařilo rozjet,ale stáhne jen jeden obrázek.Musí zadat vždycky adresu obrázku zvlášť.Jestli mají ty weby nějak chráněny proti hromadnému stahování?
To mi dělá i Flasget.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#4 Příspěvek od jandu »

Ja teda nikde nevidím viac obrázkov na jednej stránke. Tak ako chceš sťahovať hromadne?
Ja používam FreshDownloader. Ak je na jednej stránke viac samostatných obrázkov /odkazov, linkov/ tak po odkliknutí si môžem vyznačením vybrať ktoré z nich chcem stiahnuť. Ale ak na jednej strane je iba jeden obrázok, tak musím preklikať každú ztranu a tak si do downloaderu pozadávať jednotlivo. A potom čakať, kým sa postupne nestiahnu. Ale túto možnosť predsa ponúka prevažná vätšina downloadrerov, ak nie každý.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#5 Příspěvek od jandu »

Tak na stránke Tesly som našiel niekoľko ovládačov. A je to ako som písal - pravou myšou si odkliknem stranu, vyjde mi ponuka a v nej mám zahrnutý downloader. Po spustení downloadera ponúkne všetky odkazy zo stránky na stiahnutie a ja si vyznačím, ktoré chcem sťahovať. Po odsúhlasení downloader spustí sťahovanie označených odkazov, nech je to obrázok, video, link a môžeš opustiť stránku. Downloader pracuje už samostatne a v prípade prerušeného sťahovania po spustení pokračuje v dokončení sťahovania. A ako som písal, toto robí každý downloader /aspoň čo som vyskúšal/.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od Milan121 »

Jaktože nevidíš více obrázků?
Ale problém je již částečně vyřešen.Spustil jsem si IE místo Firefoxu a již jsem na to došel.Možná se to musí spouštět v tom Foxu nějak jinak.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#7 Příspěvek od jandu »

Milan121 píše:Jaktože nevidíš více obrázků?
Ale problém je již částečně vyřešen.Spustil jsem si IE místo Firefoxu a již jsem na to došel.Možná se to musí spouštět v tom Foxu nějak jinak.
Tak, že si udal link, na ktorom žiaden obrázok nie je. Ale ako posledne som písal, na stránke Tesly ich /ovládačov/ je niekoľko.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“