Stanica STARTEC ST804, aké su skúsenosti?

Problémy s elektrickým nářadím

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
a4tech
Příspěvky: 205
Registrován: 08 zář 2002, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Stanica STARTEC ST804, aké su skúsenosti?

#1 Příspěvek od a4tech »

Zdravím,
používa niekto ST 804 spájkovaciu stanicu a odsávačku STARTEC? Aké su skúsenosti?
Dík

Uživatelský avatar
stanleyv
Příspěvky: 123
Registrován: 21 led 2007, 01:00
Bydliště: Trnava

#2 Příspěvek od stanleyv »

Ja to mam v praci, sem tam to pouzivam, a nie je zla....len doma mam ERS50 a zda sa mi lepsia.....dlhsie jej trva, kym sa nahreje a pri odsavani je to este dlhsie.....ale mozno len moj pocit je taky, inak je celkom v poho...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od stepa »

Zkusenosti s ni nemam, nevypada spatne, jde o to jaky bude mit hroty.

to stanleyv:
Tak nastav na tom startecu vyssi teplotu...dyt ma 80W, musi byt nahrata celkem rychle. Pri odsavani to samy, tam musis mit kor vyssi teplotu.

BTW jde o to co ukazuje ta stupnice a jak je zkalibrovana...jestli ukazuje teplotu teliska, nebo primo teplotu na konci hrotu. Omerit teplomerem a podle toho se ridit.

Uživatelský avatar
davidj
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2010, 02:00

#4 Příspěvek od davidj »

Zdravím, odsávačku jsem si pořídil domů, před nějakým časem. Již dříve jsem v práci používal profesionální drahou odsávačku, takže jsem byl mile překvapen, jak tato velmi levná pájecí stanice pracuje. Hned na úvod ale musím uvést, že odsávačka je určena spíše pro občasné použití, ale rozhodně ne pro každodenní, nepřetržitý provoz. Při nadměrném používání, se totiž budou jednotlivé díly velmi rychle opotřebovávat. Jinak je ale práce s ní velmi příjemná a lze s její pomocí dosáhnout perfektních výsledků.

Odpovědět

Zpět na „Elektrické nářadí“