Jaké máte zkušenosti s Spyware Terminátorem?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jaké máte zkušenosti s Spyware Terminátorem?

#1 Příspěvek od Jenys »

Mám ho v PC nainstalovaný víc jak půl roku a za tu dobu(každý den dělá test) nenašel nic. Když použiji AD Adware, ten vždy něco navvíc co tam nepatří najde, Spyboot také. Přemýšlím, jestli ho nemám odinstalovat, zbytečně zpomaluje PC a k ničemu není. Aktualizace dělám také často a n astavení je na maximum. Prosím, jaké s tím máte zkušenosti. :?

Ještě jeden dotaz. Ségra má na PC tu spodní lištu start dvojnásobně širokou. V normální situaci, jde pomocí šipky stahnout na měnší, nebo zvětšit...ale u ní je nějak zafixovaná a nejde s ní nic udělat, maximálně jí přemístit do jiného místa, ale ne zúžit. Nevíte jak to napravit? Děkuji :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
DiGiCo
Příspěvky: 331
Registrován: 11 črc 2006, 02:00
Bydliště: Trutnovsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od DiGiCo »

Jenys píše: Ještě jeden dotaz. Ségra má na PC tu spodní lištu start dvojnásobně širokou. V normální situaci, jde pomocí šipky stahnout na měnší, nebo zvětšit...ale u ní je nějak zafixovaná a nejde s ní nic udělat, maximálně jí přemístit do jiného místa, ale ne zúžit. Nevíte jak to napravit? Děkuji :wink:
Zkoušel jsi kliknout pravým na lištu, zrušit označení u "Uzamknout hlavní panel" a pak s lištou manipulovat?

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od bobecek »

k liště: Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#4 Příspěvek od tandel »

Bobecek napsal:
Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.

Kdyby to bylo tak jednoduché, jak píšeš, tak by se na neptalo už asi tisíc lidí na různých fórech na netu. Krapet to závisí taky na jiných věcech. Nejen na uzamčení panelu.

Nebo to napíšu jinak. Panel není uzamčený, najedeš na horní část lišty, objeví se šipky, držíš levé tlačítko, ale lišta nejde stáhnout dolů. Co teď? Opakuju, že panel není uzamčený.

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od bobecek »

To nevím, u mě jsem si to vyzkoušel a šlo to! Mám Win XP.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Jenys »

tandel píše:Bobecek napsal:
Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.

Kdyby to bylo tak jednoduché, jak píšeš, tak by se na neptalo už asi tisíc lidí na různých fórech na netu. Krapet to závisí taky na jiných věcech. Nejen na uzamčení panelu.

Nebo to napíšu jinak. Panel není uzamčený, najedeš na horní část lišty, objeví se šipky, držíš levé tlačítko, ale lišta nejde stáhnout dolů. Co teď? Opakuju, že panel není uzamčený.
Tandel...to je právě ono, nejde to ani když není panel uzamčený. Ségra je kouzelník a vždy něco provede a ani neví jak to udělala. Včera jsem tam byl a to tu lištu měla na levé straně a také nevěděla... To nebyl problém, to jsem normálně přesunul a bylo, ale ten panel je dvakrát tak veliký a nejde a nejde :(

Jinak také má XP Home Já to doma můžu nastavit jak chci a kdy chci, ale u ní to prostě nejde..teda zatím mě to nejde :)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od stepa »

to Jenys: segra talent neni, jenom strka ruce kam nema...holt zenska :) . Problem vyresis tak, ze chytnes za ty posuvniky pro vymezeni mista pro rychle spousteni, nebo na druhe strane pro prepinani klavesnice a podobne features a pretahnes to ze spodniho radku do toho horniho...potom normalne ten panel stahnes dolu, takhle ho dolu stahnout nemuzes, protoze tam mas ten posuvnik vymezujici vyse zminene oblasti. Blbe se to popisuje, snad to pochopis.

Kdyz jsem mel jeste XP, pouzival jsem panel rychleho sposteni po leve strane...je to prehlednejsi, nez dole vedle startu a vejde se toho tam vic.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#8 Příspěvek od tandel »

To stepa:
Máš pravdu, znalec se hned pozná. Právě kvůli tomu bylo asi 900 z toho 1000 dotazů na různých fórech, jak jsem psal.

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od bobecek »

To je fak, teď jsem to zkoušel, a funguje to, pokud je tam spuštěn panel snadné spouštění tak to nejde.Já ho tam neměl, proto to šlo.Pokud je vlastně roztažen v horním řádku, tak s tím posouvat nejde.Musí být tedy svisle, nikoliv vodorovně.

Stan3

#10 Příspěvek od Stan3 »

V èasopisu Chip 3/08 psali, že jsou s tímto programen potíže. Má prý rozporuplné výsledky a nìjaké problémy. Bližší na www.forum.spywareterminator.com
Já používám Spybot a zatím jsem s ním docela spokojený.

Uživatelský avatar
Hru
Příspěvky: 168
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: Chomutov

#11 Příspěvek od Hru »

S terminátorem nemám moc dobré skušenosti,používám live messenger službu se službou microsoftu - antivir,čištění disku,defragmentace a oprava registrů.
Co se týká lišty,taky jsem se párkrát s ní potýkal.Musíš odemknout panel-pravým tl.myši,pak ji skus chytit jako když měníš velikost okna,pokud se nezmenší,musíš si chyť šipky na panelu snadného spuštění a přetáhni ho k tl.start-na první pokus to nepůjde,chce to pevné nervy,můžeš skusit i druhý panel - s hodinama.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:to Jenys: segra talent neni, jenom strka ruce kam nema...holt zenska :) . Problem vyresis tak, ze chytnes za ty posuvniky pro vymezeni mista pro rychle spousteni, nebo na druhe strane pro prepinani klavesnice a podobne features a pretahnes to ze spodniho radku do toho horniho...potom normalne ten panel stahnes dolu, takhle ho dolu stahnout nemuzes, protoze tam mas ten posuvnik vymezujici vyse zminene oblasti. Blbe se to popisuje, snad to pochopis.

Kdyz jsem mel jeste XP, pouzival jsem panel rychleho sposteni po leve strane...je to prehlednejsi, nez dole vedle startu a vejde se toho tam vic.
Tak jsem si to zkoušel teď doma, jo něco to dělá, tak už jen to někdy zkusit u ségry. Takže díky :D
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Jenys »

Stan3 píše:V časopisu Chip 3/08 psali, že jsou s tímto programen potíže. Má prý rozporuplné výsledky a nějaké problémy. Bližší na www.forum.spywareterminator.com
Já používám Spybot a zatím jsem s ním docela spokojený.
Tak jsem se díval na ten tvůj odkaz, tak za prvé ač se to týká spyware terminátora, tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.
Já používám už dlouho Ad Aware a s tím jsem také docela spokojenej. Myslel jsem si, že když použiji terminátora, bude vše v jednom a v pohodě a on nějak nefunguje. Asi ho úplně vyhodím. Jen jsem chtěl vědět, zda je to jen můj dojem, nebo je to šmejd a asi jak vidím, tak je to šmejd. I přesto díky za odpovědi. :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#14 Příspěvek od tandel »

tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.

Správný odkaz je tento, tady se dovíš všechno http://forum.spywareterminator.com/Defa ... opics&f=14

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Jenys »

tandel píše:tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.

Správný odkaz je tento, tady se dovíš všechno http://forum.spywareterminator.com/Defa ... opics&f=14
Díky za adresu :) ... jak tak na to koukám, tak když ho dám pryč, vůbec nic se nestane :)

Zeptám se, jak je to s Kerio Firewall, dá se někde sehnat funkční a zadara? Má to vůbec cenu ho používat? Díky :o)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“