Funguje vám korektně tlačítko"Quote" ve Firefoxu?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

Funguje vám korektně tlačítko"Quote" ve Firefoxu?

#1 Příspěvek od PavelFF »

Přešel jsem z IE na Firefox. Tady na bastlírně mi ale při odpovědích nefunguje citace (tlačítko "Quote") , jak by měla, resp. jak funguje v IE.

V IE označím vybraný text a zmáčknu "Quote". Označený text se pak objeví jako citace. Ve Firefoxu se objeví citace na konci textu jako prázdné pole.

Musím to ručně editovat, posunout výrazy "quote" v závorkách tam kde mají správně být.Máte podobnou zkušenost, nebo něco dělám blbě? Takhle nějak se to chová:


TOTO JE TEXT, CO JSEM CHTĚL CITOVAT A OZNAČIL HO[quote][/quote]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Zkus to naopak. Klikni na QUOTE (Citovat) a pak případně zedituj.
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 21 bře 2008, 21:24, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 21:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od PavelFF »

NEJDŘÍV JSEM STISKNUL QUOTE A PAK NAPSAL TENTO TEXT A PAK OPĚT QUOTE
Takže to chce jiný technologický postup. Díky.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Udělej to, jak ti radí Kondik - stáhni si Operu a budeš mít po starostech. Sice si na ni musíš zvyknout, je to taková trochu svéhlavá dámička, ale umí. Používám ji cca rok, momentálně mám aktuální verzi 9.26 a neměnil bych, FireFox mám jen jako záložní.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

:? Ještě že tady nejsou vyznavači dalších prohlížečů, za chvilku bys přikupoval novej harddisk.

Já mám bohužel všechny tři zmíněný prohlížeče kvůli testování. Ovšem hlavně používám FF.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#7 Příspěvek od Radix »

To EKKAR: Tak u mě to je naopak, Opera jako bokovka. Nějak jsem si na ni úplně nezvykl, ale používám ji.
Ale mám ješte další prohlížeče.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Jenys »

Já mám Firefox asi tři roky a jsem s tím mnohem spokojenější než s IE. Co se týká té citace, tak s tím nemám problémy a to jak jsi to udělal naposledy je asi to nejlepší a vůbec není potřeba přecházet na Operu-nic proti ní, ale když už používáš Firefox, nemá cenu od něj hned při této maličkosti utíkat. Já to od začátku dělám zmáčknutím citace a pak s tím teprve pracuji. A navíc to jde i po odeslání už napsaného textu upravovat :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#9 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 21:12, celkem upraveno 1 x.

PavelFF*

#10 Příspěvek od PavelFF* »

Mám i Operu a tohle píšu z Opery. Z hlediska obsluhy funkce "Quote" se opera chová úplnì stejnì jako FF.

Logika ovládání funkce "Quote" v IE je víc blízká ovládání programùm jako Word , tj. oznaèit blok a aplikovat na nìj funkci. Je to jen zvyk.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#11 Příspěvek od tandel »

PavelFF* píše:Mám i Operu a tohle píšu z Opery. Z hlediska obsluhy funkce "Quote" se opera chová úplně stejně jako FF.

Logika ovládání funkce "Quote" v IE je víc blízká ovládání programům jako Word , tj. označit blok a aplikovat na něj funkci. Je to jen zvyk.
Nevidím žádný problém s citacemi.

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Oldradio »

Skoro se stydím sem napsat, že používám jen IE. Jednou jsem si nainstaloval Firefox a za půl hodiny se ho zase zbavil, vůbec se mi nelíbil.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#13 Příspěvek od Hill »

To se nestyď, na služebním noťasu mám taky jen IE a netrápím se proto. Asi by se nic nestalo, kdybych si nainstaloval jiný prohlížeč, ale zatím jsem s IE neměl žádný problém, který by mne k tomu dohnal.
Co si nainstalovali mlaďoši na domácí, ani pořádně nevím, od podzimní přeinstalace systému jsem u něj nebyl, jen si na něj zálohuji data.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#14 Příspěvek od tandel »

Oldradio píše:Skoro se stydím sem napsat, že používám jen IE. Jednou jsem si nainstaloval Firefox a za půl hodiny se ho zase zbavil, vůbec se mi nelíbil.
FF není v podstatě špatný, ale při tvorbě některých www stránek se s ním asi nepočítalo.

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Jancis1 »

Ja som s FF spokojný až na jednu vec. Keď je niekde na nete pdf dokument a dám ho ovoriť vo FF, tak keď to pdfko zavriem niekedy mi zamrzne FF a to robí aj v práci na inom PC. Preto si najprv ten dokument stiahnem a otvorím v Adobe. Robí to aj vám?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“