Už jen hodina do konce: C1-94 za pouhých 510 Kč!

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

Už jen hodina do konce: C1-94 za pouhých 510 Kč!

#1 Příspěvek od tandel »

Už jen hodina do konce: C1-94 za pouhých 510 Kč!
http://www.aukro.cz/item331229186_pro_s ... _ussr.html

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Sendyx »

Tady lidi řeší krámy typu BM370 a tenhle kousek půjde tak lacino ? No nakonec za 811,-

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Pamatuju si když nám přišel před 25 lety do práce asi ve třech bednách a stálo to nějak kolem 125 000,- -a tenkrát byste za to měli dvě nový škodovky. Myslím že ten wobler umí chodit někam až do 1,3Ghz
..to bude jen ňákej odpůrek

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#4 Příspěvek od masar »

To bude nějaká mejlka. :wink:

Uživatelský avatar
alles
Příspěvky: 476
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubice

#5 Příspěvek od alles »

no nevim jestli jste si vsimli ale ten clovek tam ma asi deset hodnoceni a ve dvou ma napsany ze je zlodej, se nedivim ze to nikdo nechce koupit...

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#6 Příspěvek od tandel »

Myslím, že to je prodané...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Crifodo »

ten rozptyl hodnocení prodejce je fakt zajímavý.

Jaký je vlastně současný výrobní program Tesly Brno? Nějak mi to uniklo, co teď vyrábějí za osciloskopy, poté co jsme v textilní revoluci odhodili byrokratické řízení a dělbu práce vnucenou RVHP a nedostupnost součástkové základny, tam doufám konečně přišli ke slovu schopní technici a manažeři :twisted:

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#8 Příspěvek od tandel »

Mírně nepřesná otázka. Můžeme se ptát asi takto: Co se teď děje v prostorách bývalého podniku TESLA Brno na Purkyňově ulici?
Osciloskopy a jiné přístroje se dělaly v té budově úplně dole, co je jí vidět jenom kousek.

Obrázek

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Oldradio »

Obávám se, že z Tesly Brno nezbylo ani zblo, jako z většiny ostatních Tesel.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#10 Příspěvek od tandel »

Podobně dopadl přece i VÚST. Ale např. Metra s odlišným výrobním programem prý přece nějak šlape.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#11 Příspěvek od mtajovsky »

tandel píše:Mírně nepřesná otázka. Můžeme se ptát asi takto: Co se teď děje v prostorách bývalého podniku TESLA Brno na Purkyňově ulici?
Osciloskopy a jiné přístroje se dělaly v té budově úplně dole, co je jí vidět
Mám dojem, že je tam nějaké muzeum techniky.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#12 Příspěvek od mi-ro »

masar píše:To bude nějaká mejlka. :wink:
Proč myslíš? pozor, já nebyl na aukru, tam nevím co bylo ale C1-94 byl tuším wobler s osciloskopem který uměl chodit až do 1,3Ghz. V jedný bedně byl samotný přístroj a ve dvou dalších kabely návody ap. nebo se pletu?
..to bude jen ňákej odpůrek

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#13 Příspěvek od jandu »

mi-ro píše:
masar píše:To bude nějaká mejlka. :wink:
Proč myslíš? pozor, já nebyl na aukru, tam nevím co bylo ale C1-94 byl tuším wobler s osciloskopem který uměl chodit až do 1,3Ghz. V jedný bedně byl samotný přístroj a ve dvou dalších kabely návody ap. nebo se pletu?

Nie, mýliš sa. Je to to, čo je na fotke aukra uvedené. Aj tu na fóre ich pár nás uviedlo na fotke.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
dolac
Příspěvky: 491
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#14 Příspěvek od dolac »

mi-ro píše:
masar píše:To bude nějaká mejlka. :wink:
Proč myslíš? pozor, já nebyl na aukru, tam nevím co bylo ale C1-94 byl tuším wobler s osciloskopem který uměl chodit až do 1,3Ghz. V jedný bedně byl samotný přístroj a ve dvou dalších kabely návody ap. nebo se pletu?
Mi-ro, pamätaš sa dobre, ale si sa iba trochu sekol. Ak sa nemýlim ten wobler bol typ C1-49. Mal som ho tiež. Pokým sme nemali lepšie, bol to naozaj dobrý stroj.

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#15 Příspěvek od tandel »

mtajovsky napsal:
Mám dojem, že je tam nějaké muzeum techniky.

Nevíte někdo náhodou, jaký typ letadla je tom obrázku napravo dole (to co nemá šikmá křídla). Ve firmě jsme se neshodli.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“