Zobrazovanie obrázkov v IE

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

Zobrazovanie obrázkov v IE

#1 Příspěvek od vicious »

Všimol som si, že obrázky sú v nedobrej kvalite-také mocno kockaté. Ak s kurzorom prídem nad obrázok ukáže sa mi bublina kde je text "Shift+R improves quality of this image+bla bla...". Po stisnutí tejto kombinácie sa obrázok načíta znova a v orig. kvalite. Na niektorých stránkach sa tá bublina ani nezobrazí. Stretol sa s týmto už niekto? Dá sa nejako zabezpečiť, aby to natiahlo normálne na 1. krát?
<br> EDIT: Neradte mi že mam použiť operu alebo iné...A mám podozrenie že tento jav može byť nejaká "vylepšenina" od Mirkosoftu :roll:
Naposledy upravil(a) vicious dne 24 bře 2008, 21:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Radix »

Je to daň za používání IE.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Jirka »

A nemáš tam program pro zmenšení objemu přenášených dat ?? Třeba jako http://pripojeni.atlas.cz/modemturbo/klient.aspx (jiní poskytovatelé připojení to mají pod jiným názvem)
Pomocí klienta můžete:
* Zobrazit obrázky na internetových stránkách v původní kvalitě pomocí nové volby "Ukaž původní obrázek" v kontextovém menu v internetovém prohlížeči.
* Změnit stupeň komprese obrázků. Kompresi můžete buď úplně vypnout, a stránky prohlížet v původní kvalitě, nebo naopak kompresi zvětšit a Vaše připojení tím ještě více zrychlit........
*****

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Takže opravdu pomůže jen to Tebou odmítané: "Stáhni si alternativní prohlížeč a budeš mít pokoj!" Operu jsem si stáhl přes odrazující rady několika kamarádů, kteří jsou více kovaní přes soft, než já. Všichni mi radili FireFox. Jenže když jsem se do té Opery trošičku položil, vyšla mi užitečnější než FireFox. Sice další verze jak FF, tak Opery se k sobě více přiblížily, ale Operu mám dál na kompu jako hlavní prohlížeč a FireFox jen jako zálohu. IE nepoužívám a moje občasné "větrání faldů kompu" antivirovými programy vychází v mnohem příznivějším skóre, než u kolegů, kteří zůstali u produktu Explodér MRTVOSOFTU Malého Měkkého Vildy de Billa Bránky...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

#5 Příspěvek od vicious »

Jirky: nie, určite som nič také nesťahoval.
EKKAR: to s tými výrusmi som počul tiež a mam taky pocit, že si zrejme zoženiem tú Operu a budem "operovať" :D

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Já ji stáhl na www.stahuj.cz, dál už se mi aktualizuje sama ze své domovské com stránky, myslím že i na Slovači by se našlo několik stránek, co ji nabídnou v místní lokalizaci. Tamtéž další alternativní prohlížeče - FireFox, Mozilla. Pokud jsi zvyklý na Explodér, zejména na v.7 , stáhni si FireFox - Explodér 7 je jeho prachsprostý opajc, co se designu a funkčních "tlačítek" týká, Vilda Bránka zase prostě jednou využil možnost a pobral, co se od free softu dalo.
A co se týče toho, jestli sis do kompu něco stahoval nebo nestahoval - nebuď labuť, Win si takové 3,14čoviny stahují, instalují a spouštějí naprosto nezávisle na tvé osobní vůli - na Tobě naopak je starost, jak jim to co nejrychleji zatrhnout...
Naposledy upravil(a) EKKAR dne 24 bře 2008, 21:56, celkem upraveno 1 x.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#7 Příspěvek od Radix »

Sežeň si ještě navíc linux a budeš mít úplný pokoj od výrusov.
I v linuxu funguje Opera a navíc asi tři další prohlížeče.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Jirka »

Pokud si ji chceš vyzkoušet a hned neinstalovat (nezasírat system), tak zkus portable verzi. Ta by se měla jen rozbalit a hned fungovat -> http://www.opera-prehliadac.com/prevzat ... a.html#usb . Když se nebude líbit, tak ji smažeš.
*****

Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

#9 Příspěvek od vicious »

Do pana! Aj v tej Opere sú obrázky take dosrate :evil: A dlabem na to, snaď do konca týžňa by som mal mať inú zostavu a tam už si to poriešim po svojom. Sprosty system-poctivo kupeny a odmenia ma zhoršenou kvalitou!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

Stazuj sa u svojho providera.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“