Publikovani vlastnich konstrukci

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

Publikovani vlastnich konstrukci

#1 Příspěvek od forbidden »

Koukal jsem na nasi domovskou stranku a je to celkem ostuda, posledni pridane schema je tam uz vic jak rok.
To uz vazne nikdo nic nedela jen tak pro radost? Nebo se stydite neco uverejnit? Bastliru je tu vic nez dost, kdyby tu pribylo treba jen 10-20 konstrukci za rok, tak by to vypadalo urcite mnohem lip.
Ja jsem ted dodelal jednu konstrukci, viz: http://www.tosi.cz/elektro.html#el_zatez
neni to sice nic originalniho, ale je to urcite uzitecna vec, minimalne pro inspiraci vlastniho zapojeni.
Domluvim se s Alovkou jestli to nechce pridat na hlavni stranku.
Toto nepisu abych si delal reklamu, z techto zapojeni nic nemam, delam je pro svou potrebu.
Doufam, ze se chytnou dalsi...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Já je ukládám na upload do sekce Konstrukce k zveřejnění.
Jen nějak není čas si s tím hrát a zveřejnit je.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Chtěl bych sem udělat ten tester tranzistorů, co jsem už slíbil v jiném vlákně - dělám na tom ještě s jedním kamarádem, co umí líp layouty v Eaglu...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tandel
Příspěvky: 1488
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#4 Příspěvek od tandel »

Ta hlavní stránka by vůbec potřebovala nějak obnovit. Aktuality jsou takové postarší, prostě je pořád stejná.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Nojo, mit na to cas, to je asi ten nejvetsi problem. :?
Napajeci zdroje, zesilovace, ruzny testery a udelatka to jsou stale omilany temata a podle me nejvic bastleny konstrukce, ty by se tu hodily nejvic.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“