Kupoval jste nìkdo domácí kino pøes internet?

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

Kupoval jste nìkdo domácí kino pøes internet?

#1 Příspěvek od Hejnicek »

S jakým obchodem jsou dobré zkušenosti a s kterým ne?

Uživatelský avatar
jindra73
Příspěvky: 4
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#2 Příspěvek od jindra73 »

Být tebou, tak se zkusím nejprve domluvit s kamenným obchodem na podobné ceně...určitě se domluvíš a až potom kdyby ses nedomluvil uvažuj o I.O. ! Vždyt pokud se ti kino pokazí, ty ho budeš muset balit jako balík, platit poštovné a posílat neznámo kam a servis na dálku to bývá problém...jinak kina jsou poměrně poruchové, tak to ještě zvaž.

Uživatelský avatar
xmarty08
Příspěvky: 256
Registrován: 10 črc 2005, 02:00

#3 Příspěvek od xmarty08 »

Já zatím přes net kupoval monitor za 7000kč a to na webu kasa.cz a televizi skoro za 16tis. na adr. panasonicmarket.cz a pohoda, do dvou dnů je to doma a případný servis se řeší přes nejbližší autorizovanej servis, podrobnosti najdeš u všech internetových obchodníků podrobně rozepsané.
Mj., taky jsem měl poprvé strach a nedůvěru, ale začínám si zvykat :D

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#4 Příspěvek od kimi »

Zas tak jednoduché to není.Co když tě vrátím přístroj že je nerentabilní oprava,přeškrtnu záruční list kde to vyznačím a vrátím ti přístroj abys to řešil obchodní cestou což se běžně dělá.Když to koupíš v kameném obchodě tak tam zajdeš a jeto,ale přes internet?.Musíš to zabalit,zaplatit přepravní službu,a pak telefonovat a telefonovat ... :lol: :lol:
Když to kupuješ přes net tak si mneš ruce jak ušetřils 300Kč proti normálnímu obchodu,ale znáš to .Kdo se směje naposled ten se směje nejlíp. :lol: :lol: :lol:

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Já už skoro ani jinak nakupovat neumím.Notebook 25000,- TV 28000,- rùzné pøíslušenství k PC (disky apod.) elektronické souèástky, knihy.
Veškeré pøesunování penìz.
Bìhat po obchodech to je hrùza, jednak na to nemám èas (jdu do práce je zavøeno,jdu z práce je zavøeno)
Škoda že se po internetu nedají zatím nakupovat potraviny.

P.S. vemte mi poèítaè,vemte mi internet a mùžete mì rovnou zastøelit :)

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

U seriozního obchodu není èeho se obávat. Jak jsem tu již psal koupil jsem pøes Nákupní-dùm.cz kino JVC THS 3 a problém s mechanikou. Do servisu jsem ho pøedal osobnì - náklady 0,-Kè. Øekli že je to neopravitelné a místo výrobku mi dali papír s potvrzením, že si kino nechali. Mìl jsem hrùzu, papír jsem poslal doporuèenì na prodejce - náklady 22,-Kè. Sami se druhý den tel. ozvali zda chci vrátit peníze, jiný výrobek nebo ještì jednou ten samý. Nechal jsem poslat ten samý a hraje super. Takž náklady 22,-Kè a starosti, ale vìc vyøízena za 14dnù, což pochybuji že v kamenném obchodì by bylo rychlejší, takže u seriozních žádný problém.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “