Bad Caps

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Bad Caps

#1 Příspěvek od Lukas-Peca »

Tak už ani Rubyconu se nedá věřit. Dneska jsem kuchal DPS z nějaké tiskárny. Bylo tam pár těchle ellytů (nízké špekáčky s velkou kapacitou na malé napětí). Když jsem je vyndal, tak pod nima bylo krásně mokro od elektrolytu (smrdí to jak zapocené nohy a žere to kůži na prstech). Je tam ještě pár malých ellytů stejné značky, kolem těch jsou sežrané vývody a mapy na DPS po vytečeném elektrolytu. Kvalita sama...
Jinak máte někdo zkušenositi se značkou Fuhjyyu?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Ake to bolo stare a preco to odislo? Rubycon som videl zatial jediny zly - v zdroji IBM notebooku z roku 1995, bol hned pri chladici a zdroj bol dlhsiu dobu zapnuty 24/7.

Fuhjyyu su od istej doby smejd. Videl som par starsich zdrojov, kde boli OK a kopu novych, kde boli KO.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Lukas-Peca »

nevím, dostal jsem akorát desku... tiskárna Canon.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#4 Příspěvek od Peterseal »

Aj ja som mal raz jeden zly RUBICON,pri vykonovom tranzistore,v zdroji ktory sa velmi zle chladil....

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#5 Příspěvek od Radix »

Rubicon je vždy zdrojem potíží.
"Alea iacta est" neboli "Kostky jsou vrženy" prohlásil Gaius Julius Caesar roku 49 př. n. l., když překročil řeku Rubicon, která oddělovala Gálii od Říma a zahájil tak občanskou válku.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Vidíš, a já si vždycky myslel, že byl gambler, když tohleto plácnul...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

A aby som nezabudol, v niektorych zdrojoch pochybnej kvality sa obcas najdu elyty Rulycon. Pismo je (urcite uplnou nahodou) rovnake ako Rubycon...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“