Prosim o radu-Philips Televízor LCD 32PFL7762D

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
madyyy
Příspěvky: 176
Registrován: 23 srp 2004, 02:00

Prosim o radu-Philips Televízor LCD 32PFL7762D

#1 Příspěvek od madyyy »

Chcel by som si kupit lcd a mam problem vybrat si.yvhliadol som si Philips Televízor LCD 32PFL7762D dobre funkcie dobra cena.Aka je poruchovost u philips?Alebo aku telku by ste si kupily vy? 32"?Dalujem za nazor.

Uživatelský avatar
wendys
Příspěvky: 295
Registrován: 14 čer 2005, 02:00
Bydliště: olšanský hřbitov
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od wendys »

můj názor je, že to máš jedno co si koupíš, protože LCD jsou ještě v "plenkách" a životnost je velmi slabá. Sám opravuji záruky a vidím to. Já jsem si koupil Sony a nepřežila ani dobu záruky. Vybíral bych podle obrazu, protože když už se na to budeš dívat, tak aby to za něco stálo. Ale byl by asi zázrak, kdyby jsi se díval déle než 5 let bez poruchy.
Když můžu, tak pomůžu!

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od kozoka »

wendys píše:můj názor je, že to máš jedno co si koupíš, protože LCD jsou ještě v "plenkách" a životnost je velmi slabá. Sám opravuji záruky a vidím to. Já jsem si koupil Sony a nepřežila ani dobu záruky. Vybíral bych podle obrazu, protože když už se na to budeš dívat, tak aby to za něco stálo. Ale byl by asi zázrak, kdyby jsi se díval déle než 5 let bez poruchy.
Ono je to s poruchovostí zhruba stejné až na Beko, Vestel, PT a jiné smetí. Na LCD už není pomalu co opravovat. Důležité je jak to hraje a Philips docela dlouhou dobu zaostává. Asi bych volil mezi Sony, Samsung a možná Panasonic a co takhle model Samsung LE32A559 ve Full HD. Tohle strčí Philipse do kapsy :D

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

Nevim jak poruchovost, ale obraz na Philipsu je celkove asi nejhorsi co jsem videl. (Horsi snad jen Mascom a Gogen, ale to je stejne tusim Beko).

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od kozoka »

RadekB píše:Nevim jak poruchovost, ale obraz na Philipsu je celkove asi nejhorsi co jsem videl. (Horsi snad jen Mascom a Gogen, ale to je stejne tusim Beko).
přesně tak... a navic Mascom je Protec telra a Gogen Beko. Ale to je jedno šunt je to stejný

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od kozoka »

madyyy píše:Chcel by som si kupit lcd a mam problem vybrat si.yvhliadol som si Philips Televízor LCD 32PFL7762D dobre funkcie dobra cena.Aka je poruchovost u philips?Alebo aku telku by ste si kupily vy? 32"?Dalujem za nazor.
Kdyby Hitler zbombardoval všechny továrny Philips byl by klid :lol:

Uživatelský avatar
madyyy
Příspěvky: 176
Registrován: 23 srp 2004, 02:00

#7 Příspěvek od madyyy »

ok dakujem za nazor.ja som sa teraz pozrel na samsung LE32R86BD alebo na LE32A456.vysie s cenou uz nemôzem.aky mate nazor na tieto kusky?

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

To R od Samsugu je celkem dobre. Nekolik nainstalovanych a bez problemu. Velmi dobry kompromis mezi cenou-uhloprickou-kvalitou.
Teda podle me
S tim druhym nemam zkusenosti.

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od urbanek »

Co jsem se díval v obchodech, tak samsungy na tom byly - na tu bídu - obrazově asi nejlíp, ale za ty prachy bych tedy čekal mnohem víc.
Co se týče poruchovosti: nedávno jsem spravoval jedno LCD (myslím hyundai nebo podobný šunt). Telka byla těsně po záruce. Ve zdroji nafouklý elka, studeňáky... ale tak vyhřátý tišťák po 2 letech provozu jsem ještě neviděl. A pak jsem zjistil proč - zdroj byl nejen důkladně zaplechován ale ještě zabalen do jakési fólie, takže se absolutně nemohl chladit a po 10ti minutách provozu jsem na tom skoro neudržel ruku.
A obraz? No když jsem vedle toho zapnul Color 425 s Reton obrazovkou, tak se celý LCDčko mohlo jít zahrabat. Takže asi tak.

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#10 Příspěvek od kozoka »

RadekB píše:To R od Samsugu je celkem dobre. Nekolik nainstalovanych a bez problemu. Velmi dobry kompromis mezi cenou-uhloprickou-kvalitou.
Teda podle me
S tim druhym nemam zkusenosti.
Řada R má sice super obraz ale meli tam problémy se špatnými FW a navic tam Samsung dáva CMO Panely Taiwan. Nemají kvalitní podání černé a májí horši pozorovací uhly. Tadši bych volil ten nejnovější model

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#11 Příspěvek od kozoka »

urbanek píše:Co jsem se díval v obchodech, tak samsungy na tom byly - na tu bídu - obrazově asi nejlíp, ale za ty prachy bych tedy čekal mnohem víc.
Co se týče poruchovosti: nedávno jsem spravoval jedno LCD (myslím hyundai nebo podobný šunt). Telka byla těsně po záruce. Ve zdroji nafouklý elka, studeňáky... ale tak vyhřátý tišťák po 2 letech provozu jsem ještě neviděl. A pak jsem zjistil proč - zdroj byl nejen důkladně zaplechován ale ještě zabalen do jakési fólie, takže se absolutně nemohl chladit a po 10ti minutách provozu jsem na tom skoro neudržel ruku.
A obraz? No když jsem vedle toho zapnul Color 425 s Reton obrazovkou, tak se celý LCDčko mohlo jít zahrabat. Takže asi tak.
Co se týká Hyndaje tak je to uvnitř tuším Vestel. At je to Beko, Vestel nebo PT (Mascom) tak zdroje u těhle výrobců je naprostá Katastrofa. Viděl sem hodně prohořelých zdrojů. Tohle opravdu navrhoval naprostý Magor, se divím že to schválili a pustli na trh. Navíc perlička:::Levnější modely LCD Philips jsou vlastně VESTEL

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#12 Příspěvek od p32 »

madyyy píše:ok dakujem za nazor.ja som sa teraz pozrel na samsung LE32R86BD alebo na LE32A456.vysie s cenou uz nemôzem.aky mate nazor na tieto kusky?
Kup si klidně, co chceš, ale jednu radu bych ti opravdu dal. Kupuj jen to, co jsi ochoten za 36 měsíců vyhodit do popelnice. Déle ti to nepojede tak jako klasická TV (myslím ve stejné kvalitě). A spotřeba u LCD 32" (150 W) je taky nadčasová. :wink:

Uživatelský avatar
madyyy
Příspěvky: 176
Registrován: 23 srp 2004, 02:00

#13 Příspěvek od madyyy »

Trochu ste ma tu vsetci zaskocili.a ake tv mate vy napr doma.alebo co by ste si vy v tejto dobe zakupili?ked crt uz mizne z trhu?

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#14 Příspěvek od kozoka »

mám plazmu TH-42PX70EA

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#15 Příspěvek od p32 »

Plazma, to už je něco jiného. Já mám klasiku a nestěžuji si. Taky jsem chtěl koupi LCD 32", ale jen po kontrole všech typů na našem trhu mě to přešlo. A obrázky v supermarketech v tobě televizních novin a zpráv mě jaksi nepřesvědčily.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“