Eurosong

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Eurosong

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

http://www.novinky.cz/clanek/140590-ker ... upila.html

Byl tady prosím někdo, kdo se domníval, že s tímhle pištěním ve stylu nachlazené Britney Spears má šanci na úspěch ?

Vůbec to semifinálové kolo a hlavně výkony některých účastníků mě přesvědčili o tom, že buď patřím do blázince já, nebo oni.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

do blázince snad ne, ale do penzionu pro seniory.
Pěkně si zalez někam do poslechovky, nalej si Plzeň nebo bourbon, polož na talíř Stairway to heaven a nech ten srandovní svět mediálních tatrmanů ať si blbne za dveřma :wink:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jestli ono není někdy lepší, když se člověk narodí úplně blbej...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od stepa »

Bozi mlyny melou pomalu...ale jiste. Jedine dobre, ze se tam ta ujecena "zpevacka", ktera to vyhrala u nas diky kalhotkam(holt jsme cesi :D ) nechytla a nepostoupila.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od ZdenekHQ »

Taky je zásadní rozdíl v tom, jestli zpívá chlap, jako by byl v posledním tažení, nebo ženská. Tam to působí opravdu divně...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

fakt nechápu, proč tě nějaká mediální rajda tak rozhodí... :roll:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

ZdenekHQ píše:Jestli ono není někdy lepší, když se člověk narodí úplně blbej...
Někdy si říkávám: "Vidíš vidíš - kdyby ses tenkrát ve škole hůř učil, moh´ jsi mít dneska pěknou hliníkovou lopatu a klid...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše:fakt nechápu, proč tě nějaká mediální rajda tak rozhodí... :roll:
Protože to vysílají na čt za moje peníze místo Jílkové :)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Sunmay
Příspěvky: 171
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Sunmay »

Ten eurovision je celkem děsivej ... minulej rok sem se díval a ve finále se mi líbila, myslím, všeho všudy jediná kapela ... tento rok se na to fakt dívat nebudu ... jak tu někdo říkal: do poslechovky ... a třeba Aqualung
Jak sem se dostal k elektrotechnice? No to je jednoduché, kdy sem byl malý měl sem strašně moc rád stavebnice a to mi zůstalo ... a řekněte mi, která stavebnice má víc součástek :D

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Crifodo »

sice taky platím, ale nesleduju :wink: vím že to není výchovné, ale dokud je nás kteří by odhlášením koncese chtěli vychovat TV, asi tak promile, a zbytek čučí na ten bahnotok, neřeším to. Momentálně se dívám akorát úterky na ten pořad o galeriích a naposled s chutí snad na Podfukáře. Jinak TV pro mě nemusí existovat 8-)

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Hejnicek »

Eurosong je pro hodnì silný nátury.

Na výstup Terezky s písní Have Some Fun jsem byl nucen reagovat pro uklidnìní nervù vložením speciálního DVD pro seniory do pøehrávaèe. Obsahem byl èernobílý záznam koncertu Deep Purple z roku 1972. Hlasitost ponìkud výš. Øeknu Vám, fakt ty kluci byly dobrý a ta pastva pro oèi - hlavnì ty paèesy a obøí varhany s charakteristickým "elektronkovým" zvukem.
No nic, dneska to už málokdo poslouchá.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#12 Příspěvek od helios »

Hejnicek píše:Eurosong je pro hodně silný nátury.

Na výstup Terezky s písní Have Some Fun jsem byl nucen reagovat pro uklidnění nervů vložením speciálního DVD pro seniory do přehrávače. Obsahem byl černobílý záznam koncertu Deep Purple z roku 1972. Hlasitost poněkud výš. Řeknu Vám, fakt ty kluci byly dobrý a ta pastva pro oči - hlavně ty pačesy a obří varhany s charakteristickým "elektronkovým" zvukem.
No nic, dneska to už málokdo poslouchá.


Možno by si sa divil, počúvajú to viacerí, (hlavne stredná generácia), len sa tým nechvália... :wink:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Crifodo »

Jo, koncert DP/Machine head mám taky, je to úchvatný :wink: i když zvukově nic moc, inu dánská nebo jaká televize.
Ty varhany se fakt nedají přehlédnout, legendární Hammond B3 vzadu odkrytované-usměrňovačky, trafa, elyty, obdivuju co ta konstrukce musela vydržet, Lord nástroj nijak nešetřil a přece to hrálo!
Skvělý je i koncert v Royal Albert Hall se symfoňákem, ten je barevně a je zážitek vidět jak hráči orchestru napřed hrajou s koženou tváří a až postupně je reakce publika nastartujou :D Prostřihy na tančícího černocha v uličce a na dvě decentní 16leté dámy jak gestikulujou jsou fantastické :twisted:
Eurosongy mě naštěstí míjejí, ale to je asi přirozená generační zákonitost a nedělal bych z toho vědu. Podstatné je, dokud si člověk může vybrat a není mu nic vnucováno. Což je v případě české FM scény už docela problém.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#14 Příspěvek od Hejnicek »

Crifodo píše:Jo, koncert DP/Machine head mám taky,
Ještì bych si dovolil zmínit jedno mé srdcové DVD URIAH HEEP - Classic Live. Taky perfektní klasika. Obraz nekvalitní, ale podívaná 100 bodou.

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#15 Příspěvek od mtajovsky »

Doteď jsem nevěděl, kdo je Kerndlová a že je nějaká soutěž kam jede. To je naše nová zpěvačka nebo nějaká jiná "celebrita"?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“