Kino JVC THS-3

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Hona

Kino JVC THS-3

#1 Příspěvek od Hona »

Zakoupil systém domácího kina JVC TH-S3. Systém jsem v souladu s návodem zapojil, ale bohužel hned pøi prvním vložení originálního DVD disku došlo k problému: disk /jakýkoliv, s MP3, obrázky JPEG, CD audio vložím do vysunuté mechaniky. Po jejím zasunutí do pøístroje se zaène ozývat zøetelnì slyšitelné cvakání zøejmì mechanického pùvodu. Cvakání trvá cca 10 sekund a potom se napíše nápis NO DISC. Cvakání se ozývá i pøed vysunutím disku. Disk se v tomto pøípadì vùbec nenaète. Cvakání se ozývá i v pøípadì, že do mechaniky disk žádný nevložím, pouze ji otevøu a zavøu. Opìt se zaène ozývat cvakání a stejný nápis. V nìkolika pøípadech však pøístroj tyto disky ihned rozpoznal, naèetl a pøehrál, bohužel tak v jednom z dvaceti pokusù. Nevíte nìkdo èím by to mohlo být, dìkuji

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

#2 Příspěvek od kybl »

To je naprosto jednoduché!Neřeš to a odnes to zpátky na reklamačku...
Roman

wiktor

#3 Příspěvek od wiktor »

A NEKUPOVAL JSI TO V OKEYMARTU NAHODOU

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

nečte DVD

#4 Příspěvek od Mourek »

jedině reklamace a pokud je to z hypermarketu tak řešit vrácením peněz

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Takže jsem to pøedal do záruèní opravy - prý špatný mikrospínaè u dojezdu mechaniky, takže èekám :roll:

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#6 Příspěvek od Mirda »

A já si to chtěl taky koupit. :smash:

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

Tak výsledek servisu-neopravitelné, místo výrobku jsem dostal papír a abych se obrátil na prodejce aby to vyøešil, no jsem zvìdav, jak jsem psal je to pøes internet.................

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Tak koneènì ukonèená anabáze, poslali zcela nový výrobek- hraje super, rychle naèítá a proti starému krásný obraz

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “