motorola razr v3i error..:(((

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
meidevil
Příspěvky: 1
Registrován: 02 čer 2008, 02:00

motorola razr v3i error..:(((

#1 Příspěvek od meidevil »

Ahoj jsem tu prvně, mám problém s tímto telefonem a prosím o radu.. při vypnutí telefonu a znovu zapnutí se ukazuje tabulka kde to hlásí error a nějaký čísla.. musím to zapínat a výpínat třeba hodinu aby znovu naskočil.. a ted se přidalo napájení, nechce to komunikovat s nabíječkou a ani s počítačem.. poradí mi někdo prosím??

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Neměj mi to za zlé - ale jako okopaný bastlíř pokládám veškeré dnes tolik moderní vnější pohyblivé části mobilních tlfnů a počítačů za semeniště potenciálních poruch - ten signál se vede po extrémně tenkých vodičích, které nemají neomezenou životnost a odolnost proti překroucení/přelomení. Jediná rada, kterou jsem ochoten ti dát, je: Otevři okno a pořádně se rozmáchni...
Potom navštiv prodejnu mobilních tlfnů a vyber si cokoliv, jen ne "véčko" nebo "šupák" - zlatá stará dobrá poctivá cihla NOKIA 5110 - s tou ses v případě nouze i ubránil, přesně mrštěná byla vražedným nástrojem...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od durkovic »

kolega má tento mobil a takiež s podobnou zavadou, bolo to presne tým extremne tenkým paskovým vodičom medzi mainboardom a displejom. ono dokonca je to vodič projvrstvový čili 3 vrstvy samostatných paskových vodičov na sebe pritlačených o seba teplom, podarilo sa mu poškodený vodič v danej vrstve otvoriť, zobral mikro pajku a precinoval, holt mobil mu stoji už len doma, zapol ho displej ukázal všetky možne variacie fariek ako ked sa vo fabrike testuju LCD panely a potom cítil jak ho páli dlaň, otvoril to a to procak bol so známkami uškvarenia, takže jedine to dať vymenit ten kabel v tvojom pripade alebo ho niekde zohnat a ak si natolko zručný tak si ho vymeníš. veľa zdaru
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#4 Příspěvek od ace_ventura »

meidevil píše:Ahoj jsem tu prvně, mám problém s tímto telefonem a prosím o radu.. při vypnutí telefonu a znovu zapnutí se ukazuje tabulka kde to hlásí error a nějaký čísla.. musím to zapínat a výpínat třeba hodinu aby znovu naskočil.. a ted se přidalo napájení, nechce to komunikovat s nabíječkou a ani s počítačem.. poradí mi někdo prosím??
Vyfoť ten screen, telefon 100% funguje i bez displeje. Mám to vyzkoušený - jen spodek + baterka a pc ho bez problému načetlo a dal se přes komp ovládat.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“