kamera z www.flajzar.cz zkušenosti?

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Návštěvník

kamera z www.flajzar.cz zkušenosti?

#1 Příspěvek od Návštěvník »

Zdar, chtìl bych použít nìjakou kameru http://flajzar.cz/kamery3.htm na monitorování okolí RD. Hledám nìkoho kdo nìco takového øešil a je ochoten podìlit se o zkušenosti.

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od badoch »

Joj to jsem ještě já, předtím jsem se zapoměl přihlásit.

Nevíte kde bych našel nějaký obrázek z těchto kamer pro představu? :?:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Kdysi jsem se tím zabýval a nakonec mám něco podobné připojené do TV rozvodu. Pro tento účel se mi jeví jako daleko lepší ČB kity neboť mají lepší citlivost za šera a nakonec i lepší rozlišení.

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

kamera

#4 Příspěvek od jasin »

Mám tuto kameru připojenou na II. SCART u TV a když někdo zazvoní, tak se volbou AV na dálkovém ovládání mohu mrknout kdo si hraje se zvonkem :)

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od DjRix »

Je v pohodě,za ty prachy!!! Mimochodem,kdyby jste věděli za kolik ty kamery nakupuje!!! 8O
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od badoch »

mi-ro píše:Kdysi jsem se tím zabýval a nakonec mám něco podobné připojené do TV rozvodu. Pro tento účel se mi jeví jako daleko lepší ČB kity neboť mají lepší citlivost za šera a nakonec i lepší rozlišení.
Můžeš upřesnit jak to máš zapojené do TV rozvodu. Já řeším problém (jednak finance každou korunku) ale potřebuji monitorovat okolí garáže cca 15 metrů k TV a teď mám to natáhnout klasicky kabelem 2x 10m + redukce na scart, (nebude to dělat při té délce problémy? navíc jak vest dráty přes 3 místnosti), nebo raději připlatit a koupit sadu 1 kamera + vysílač za nějaké cca 3200Kč, kde by byla podle mne možnost do budoucna přepínat více kamer nějakým multiplexerem. na ten jeden vysílač.

A teď další problém potřeboval bych to na 2TV ideální by bylo poslat to po VF anténním rozvodu z půdy po celém domě. Nevíte jak jednoduše na to?

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#7 Příspěvek od stanimir »

badoch píše:
nebo raději připlatit a koupit sadu 1 kamera + vysílač za nějaké cca 3200Kč, kde by byla podle mne možnost do budoucna přepínat více kamer nějakým multiplexerem. na ten jeden vysílač.
Dej si ale pozor aby vysílala na u nás povolené frekvenci 2,5 GHz

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

Do TV rozvodu to zapojis jednoduse, potrebujes modulator, napr. ze stareho videa nebo satelitniho prijimace a sloucis to pomoci slucovace REST do UHF vstupu domovniho zesilovace.
Mam to tak skoro rok, slape to v pohode. Kdyz nekdo zvoni, kouknu a pokud je to tchyne, mizim do mistni gambrinusovny :)
Jinak modulator muzes dat primo ke kamere, ja ho mam az na pude a s kamerou to je propojeny asi 7m stinene dvoulinky, myslim ze ani pri 10m nebude problem.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#9 Příspěvek od mi-ro »

Souhlas s Radkem, modulátor z čehokoliv a proháním to zesilovačem do rozvodu, ohromná výhoda že to můžu sledovat kdekoliv v domě i na TV který nemají AV vstupy, stačí to hodit na další volnou předvolbu A JE TO

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od badoch »

Díky všem , tak nějak jsem si to představoval, teď ještě finance.

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“