Dnešní úlovky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

Dnešní úlovky

#1 Příspěvek od Killroy »

Protože toto je prostor i pro příspěvky které nijak nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně, dovolil jsem si malou ukázku mého dnešního úlovku. Na obrázku je sumec 128cm / 15kg a zatím moje letošní největší ulovená ryba. Chytil jsem ho dnes hodinu před půlnocí na mrtvou rybku a urputný boj s ním trval také bezmála hodinu. Po převezení na jinou vodu jsem ho zase pustil na svobodu, nechť ještě povyroste a potěší i další příznivce tohoto sportu...

Killroy
Přílohy
ryba.JPG
(58.51 KiB) Staženo 104 x
ryba2.JPG
(48.84 KiB) Staženo 85 x
Naposledy upravil(a) Killroy dne 06 črc 2008, 16:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#2 Příspěvek od DELONG »

Krásny kúsok.Gratulujem :agree:

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od stasek »

Pěkný kousek, obdivuji tě a chválím, že jsi před udírnou volil svobodu toho macka. To je od tebe pěkný.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#4 Příspěvek od jano2 »

Ochutna niekto iny,,,

Uživatelský avatar
stanleyv
Příspěvky: 123
Registrován: 21 led 2007, 01:00
Bydliště: Trnava

#5 Příspěvek od stanleyv »

Nadherny kusok.......gratulko......s tym musela byt makacka dostat to z vody ....

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#6 Příspěvek od zouzel1 »

Jsi pašák Killroyi, gratuluji a oceňuji Tvůj čin...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Sice by se do tohoto fóra hodil více elektrický úhoř,ale přesto Ti gratuluji.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#8 Příspěvek od Peterseal »

JJ, pekny ulovok. A este si ho nechal zit....to bolo od teba pekne :)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#9 Příspěvek od Killroy »

Děkuji všem za projevenou chválu. Dnes jsem o to pokoušel znovu, ale bezúspěšně. Nemůže být každý den svátek… :D

stasek: udírnu nemám a ryby nejím. Takže to byla snadno rozhodnutelná věc. Kdo jí ryby, tomu neberou protože to poznají (tvrdím já... :lol:)
jano2: tam kam jsem ho odvezl ho snad nikdo nesežere, platí tam celoroční hájení dravců ještě několik let. Takže má velkou šanci.
stanleyv: je to makačka, zkus si uvázat 15ti kilového nevychovaného psa na udici s vlascem 0,28 a přesvědčit ho aby šel tam chceš ty a ne tam kam chce jít on.
pajosek2: elektrický úhoř by byl fajn, používal bych jako levný zdroj el.energie aby mne parazit Roman z ČEZu neustále tolik finančně nevysával.

Killroy

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#10 Příspěvek od MOTOROLA »

JJ,seš pašák. :agree: :prst:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#11 Příspěvek od konosuke »

takovej sumec ! a...hodit na volej...to už je dávno yesterday ! blahopřeji k super úlovku !!!
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Killroy - 15 kilovej sumál a na 0,28 silon - je vidět, že to umíš i s jinačím "cajkem" než jen s páječkou a odsávačkou... BRAVO!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od ZdenekHQ »

Killroy píše: stasek: udírnu nemám a ryby nejím. Takže to byla snadno rozhodnutelná věc. Kdo jí ryby, tomu neberou protože to poznají (tvrdím já... :lol:)
Takhle chodím na houby - "pokochám se" hřibem a většinou ho tam nechám, pokud nemám zrovna extra chuť na houbovej řízek. Ta jedna sklenička nasušených tady vydrží rok(y). Já raději vepřový koleno :)

Jinak pěknej kousek... Udírnu mám.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Jenys »

Hm, fakt pěkný kousek, to zaslouží každopádně pochvalu. Já nerybařím, ale určitě bych z takového úlovku měl velikou radost, to se asi nepoštěstí vždy.
Ale já bych asi byl špatný rybář :roll: snědl bych úlovek, i když tohle se nedá sníst, to bych podělil příbuzné a známé. Asi je lepší pustit tu rybku zpět a užívat jen toho loveckého pocitu a umu :wink:

Zrovna tak jsem špatný houbař, jakmile vidím hříbek, šup s ním do košíku a doma pěkně naporcovat a upravit...potom mňamky :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Killroy »

EKKAR píše:Killroy - 15 kilovej sumál a na 0,28 silon - je vidět, že to umíš i s jinačím "cajkem" než jen s páječkou a odsávačkou... BRAVO!
Ekkar: ono to zase takové umění není. Dnešní kvalitní monofily v téhle síle vydrží v tahu opravdu hodně a své do toho vnáší i pružnost prutu a citlivá brzda navijáku. Jediným kritickým místem bývá jen uzel na přechodu vlasec a koncový kevlarový návazec s hákem. Někdy ho vážu i 5x než se ujistím že se opravdu "povedl" a nepovolí zrovna když to člověk nejméně potřebuje… :D

Killroy

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“