TV Nordmende

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

TV Nordmende

#1 Příspěvek od zouzel1 »

Hezký den přátelé, dostal jsem na ND malou TV Mordmende Galaxy 36, zkusil jsem ji zprovoznit (vadné diody ve zdroji), TV najede, ale je zamčena dětským zámkem. Štítek s bližšími údaji je ztracený, ale vepředu je napsáno Thompson technology. Nevíte někdo, jak ten zámek bez ovladače odstranit? Radu "kladivem" jsem už slyšel od kamaráda...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Killroy »

Tuhle malou plečku jsem kdysi dávno měl v dílně jako náhradní a myslím že bez ovladače to nepůjde. Uvnitř je určitě Nordmende F20-9 a tam se snad zajišťovala paměť knoflíkovou bat.. :?:

Killroy

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#3 Příspěvek od zouzel1 »

Dík za reakci, myslel jsem si to. Asi zkusím nějaký ovladač od Thomsona, jestli se nechytne...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

Náhradní dálku za pár korun na tuhle telku má Nedis-Kerr a já jsem jí tehdy používal. Zítra tě napíšu to číslo, mám to někde v práci v poznámkách.

Killroy

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#5 Příspěvek od zouzel1 »

Díky moc Killroyi...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#6 Příspěvek od Killroy »

Používal jsem na tuhle telku dálku RC302/HQ. Plně funkční, podpora ladění i ukládání do paměti. Nedis-Kerr jí má za slušnou cenu: http://obchod.nedis.cz/signys/signys?ac ... 3100100278 Termín sice neuvádí, ale Nedis v Holadsku jich má 11ks skladem volných. Takže si ji naskladní..

Killroy

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#7 Příspěvek od zouzel1 »

Díky za odkaz Killroyi, nešel mi net, proto reaguji až nyní...

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#8 Příspěvek od kokun »

Killroy píše:Používal jsem na tuhle telku dálku RC302/HQ. Plně funkční, podpora ladění i ukládání do paměti. Nedis-Kerr jí má za slušnou cenu: http://obchod.nedis.cz/signys/signys?ac ... 3100100278 Termín sice neuvádí, ale Nedis v Holadsku jich má 11ks skladem volných. Takže si ji naskladní..

Killroy
Nedis-KERR Trutnov končí s prodejem součástek. Poslední dobou se stejně jejich sortiment stále ztenčoval (IO, co jsem u nich bral loni, už letos nevedli - vyřadili ze sortimentu). Zouzel1 má smůlu, že nemají RC302, např. RC303 doprodávají za 0,10 Kč!!!
Honza

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#9 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 19:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od drabek06 »

kokun píše:
Killroy píše:Používal jsem na tuhle telku dálku RC302/HQ. Plně funkční, podpora ladění i ukládání do paměti. Nedis-Kerr jí má za slušnou cenu: http://obchod.nedis.cz/signys/signys?ac ... 3100100278 Termín sice neuvádí, ale Nedis v Holadsku jich má 11ks skladem volných. Takže si ji naskladní..

Killroy
Nedis-KERR Trutnov končí s prodejem součástek. Poslední dobou se stejně jejich sortiment stále ztenčoval (IO, co jsem u nich bral loni, už letos nevedli - vyřadili ze sortimentu). Zouzel1 má smůlu, že nemají RC302, např. RC303 doprodávají za 0,10 Kč!!!
Honza
Cooo ? 8O To je vprcicich, jedinej obchod se soucastkama 20km od baraku a oni me to zrusej, mno to je bordel :evil:

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#11 Příspěvek od Killroy »

kokun píše:Nedis-KERR Trutnov končí s prodejem součástek. Poslední dobou se stejně jejich sortiment stále ztenčoval (IO, co jsem u nich bral loni, už letos nevedli - vyřadili ze sortimentu). Zouzel1 má smůlu, že nemají RC302, např. RC303 doprodávají za 0,10 Kč!!!
Neplaš ho. Jak jsem napsal, Nedis Holadsko má skladem 11ks volných a pokud si to objedná, přivezou mu to do několika dní spolu s jiným zbožím pro jejich sklad. Nedis-Kerr nekončí, pouze se přeorientuje z ND a součástek na něco jiného. Asi budou dělat klasickou Conradovinu...

Killroy

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#12 Příspěvek od Honza_dy »

Kdysi jsem taky vlastnil TV Nordmende, bedna je dávno v háji, ale dálka mi tu snad zbyla. Pokud bys měl zájem tak se můžu kouknout... Byl to neoriginál, možná dokonce od Nedisu.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#13 Příspěvek od kokun »

Killroy píše:
kokun píše:Nedis-KERR Trutnov končí s prodejem součástek. Poslední dobou se stejně jejich sortiment stále ztenčoval (IO, co jsem u nich bral loni, už letos nevedli - vyřadili ze sortimentu). Zouzel1 má smůlu, že nemají RC302, např. RC303 doprodávají za 0,10 Kč!!!
Neplaš ho. Jak jsem napsal, Nedis Holadsko má skladem 11ks volných a pokud si to objedná, přivezou mu to do několika dní spolu s jiným zbožím pro jejich sklad. Nedis-Kerr nekončí, pouze se přeorientuje z ND a součástek na něco jiného. Asi budou dělat klasickou Conradovinu...

Killroy
To Killroy - já ho nechtěl plašit, a taky jsem nepsal, že Nedis-KEER končí úplně, ale že končí s prodejem součástek - před dvěma týdny začal s jejich výprodejem.
Honza

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#14 Příspěvek od Killroy »

kokun: ten seznam výprodeje jsem měl k dispozici a ceny za některý věci byly opravdu jen symbolický. Co takhle vím, tak si někteří dost nakoupili. Já jsem to přešel vzhledem k tomu že už aktivně neopravuju a vršit další bordel pro "příležitostnou potřebu" se mi nechtělo. I tak mám svýho dost...

Killroy

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#15 Příspěvek od zouzel1 »

Přátelé, kolega má plný šuplík ovladačů, půjčil mi 3 typy od Thomsona na vyzkoušení a typ RCT 3003 se chytil a fungují všechny funkce. TV je odemčena a funguje jako za mlada. Ovladač mi věnoval a manželka je spokojena, že má šikovnou, malou, přenosnou TV. Díky všem za informace... Žoužel

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“