ked sa strom dotkne vedenia

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

ked sa strom dotkne vedenia

#1 Příspěvek od Split »

aspon mne sa zda ze to sposobilo skrathttp://youtube.com/watch?v=eYUmdqQ94Ao&feature=related
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

To mi připomnělo film Ledová bouře, vypadá to na námrazu. V té velké zemi je všechno (nejen) v silové elektrotechnice jinak.
Druhý extrém je opatrnost ČEPS, kdy se vyrube na každou stranu od 110 kV půl kilometru lesa.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#3 Příspěvek od FERYACT »

Přes to že se vyrube půl kilometru lesa jsou stromy, které na vedení spadnou.Bohužel.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

FERYACT píše:Přes to že se vyrube půl kilometru lesa jsou stromy, které na vedení spadnou.Bohužel.
Za to ale ten vyrubaný les nemůže. Taky znám místo, kde třešeň roste do 22 kV, ale je to ve svahu, zarostlé trním, nedá se tam dojet autem a hůř se tam vykazuje činnost než na rovinaté ploše, kde se řádí s motorovkou jedna radost.

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

#5 Příspěvek od FERYACT »

Já taky souhlasím s tím že pokud spadne strom na vedení je to chyba lidí.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Nasledky po padu stromu na 22kV jsem ja videl a bratr byl primo u toho kdyz stahovali stromy. Rikal ze to bylo jako by se rozsvitilo druhe slunce a ze i kdyz byl pres 100metru daleko tak mel v gatich malem nadelano. Strom Byl po delce normalne roztrhnany. Nebyl nijak ohorely jen prosel rychlosusenim :lol:
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“