Bluetooth

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
edison255
Příspěvky: 221
Registrován: 14 črc 2008, 02:00

Bluetooth

#1 Příspěvek od edison255 »

Nazdar potřeboval bych trochu poradit mám nokii 6230 a chtěl jsem si nainstalovat do mobilu nějaké ty java hry :D no tak jsem si nainstaloval z přiloženého cd sadu nokia pc suite koupil jsem si bluetooth(MSI BToes 2.0 takovej černej) :) mám počítač vista home premium tak si nainstaluju software z toho cd co dali k bluetoonu ten je určenej pro visty no a když zkouším přenášet obrázky videa hudbu do mobilu ale přes bluetooth tak to jde v pohodě ale java aplikace a hry normálním bluetoonem do mobilu nepřetáhnete musíte použít sadu nokia pc suite z cd který vám dali k mobilu no a tady začíná můj problém když dám v nokia pc suite připojení bluetooth tak mi to vyhodí hlášku že tento typ spojení nelze použít zkontrolujte zda dostupný veškerý hardware a software ovladače po prozkoumání sady bokia pc suite jsem přišel nato že tato sada podporuje verzi bluetoonu jenom 1.4.1.6 ale já mám 2.0 takže se ptám jestli by to šlo nějak udělat aby mi to šlo poradí někdo?

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

PC Suitu jsem uz dlouho nevidel, ale pamatuju si z drivejsi doby, ze se musel udelat virtualni COM a potom to chodilo. Podivej se jestli tam taky neni potreba vytvorit. Virtualni COM porty se vytvareji v nastaveni BT.

Uživatelský avatar
edison255
Příspěvky: 221
Registrován: 14 črc 2008, 02:00

#3 Příspěvek od edison255 »

no podíval jsem se podle tvý rady na ty nástroje a ten COM nahodila se tam taková tabulka přilážím obrázek a když kliknu na asingn tak si tam můžu navolit můj telefon ale nevím u kterýho je tam napsaný 7COMů
P.s zkoušel jsem nahodit všechny ale nic se nestalo podle mě přes normální program bluetooth java hry do nokie 6230 nepřetáhneš musí se to přetánout pře nokia pc suite sice je tam přetáhneš ale nejdou ti zpustit proto na to busí být pc suite

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od forbidden »

Fungovalo to tak, ze se vytvoril virtualni COM port treba 9 a v PC Suite se nastavilo pripojeni pres ten COM 9. Vic si uz nepamatuju, sice mam ted taky Nokii, ale mam k ni kabel. Pres ten funguje vsechno OK. A PC Suitu ani nepouzivam, jen Mobil Edit. Vic ti asi neporadim, jen me napadl ten virtualni port, protoze jsem se s tim driv taky trapil.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#5 Příspěvek od jave »

edison255 píše:Nazdar potřeboval bych trochu poradit mám nokii 6230 a chtěl jsem si nainstalovat do mobilu nějaké ty java hry :D no tak jsem si nainstaloval z přiloženého cd sadu nokia pc suite koupil jsem si bluetooth(MSI BToes 2.0 takovej černej) :) mám počítač vista home premium tak si nainstaluju software z toho cd co dali k bluetoonu ten je určenej pro visty no a když zkouším přenášet obrázky videa hudbu do mobilu ale přes bluetooth tak to jde v pohodě ale java aplikace a hry normálním bluetoonem do mobilu nepřetáhnete musíte použít sadu nokia pc suite z cd který vám dali k mobilu no a tady začíná můj problém když dám v nokia pc suite připojení bluetooth tak mi to vyhodí hlášku že tento typ spojení nelze použít zkontrolujte zda dostupný veškerý hardware a software ovladače po prozkoumání sady bokia pc suite jsem přišel nato že tato sada podporuje verzi bluetoonu jenom 1.4.1.6 ale já mám 2.0 takže se ptám jestli by to šlo nějak udělat aby mi to šlo poradí někdo?
Ja bezne pouzivam PCsuite s BT od firmy billionton a nemam sebemensi potize. Nemam virtualni COM, ale musel jsem ze stranek nokie stahat jeste drivery. Kdyztak napis adresu a poslu ti neco mailem. Treba to pomuze

Uživatelský avatar
edison255
Příspěvky: 221
Registrován: 14 črc 2008, 02:00

#6 Příspěvek od edison255 »

Už mě to funguje šlo o to stáhnou jinou verzi pc suite ale ted mám další problém nainstalval jsem do mobilu asi 20 java her a aplikací a když se chci dostat do té složky java her tak se mi vypne telefon a toho mám nabitej asi jsem jich tam dal mnoho a mobil to nemůže zvládnout a přes pc suite a bluetooth se k nim dostat nemůžu poradte jak je mám dostat pryč?

p.s ale když jsem jich tam měl asi 10 tak každá šla v pohodě

Uživatelský avatar
edison255
Příspěvky: 221
Registrován: 14 črc 2008, 02:00

#7 Příspěvek od edison255 »

Prosím vás poraďte mi jak mám ty java hry z mobilu dostat pryč už mě to fakt štve vždy když si chci jednu zahrát tak ani neotevřu složku kde je mám a restaruje se mi mobil (nokia 6230) prosím jak je mám dostat pryč?nainstalovat novej software?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“