Divné datování příspěvků

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Divné datování příspěvků

#1 Příspěvek od radekrd »

Zdravím, mám jen takový drobný dotaz. Nezdá se vám, že jsou tu nějak divně datovány příspěvky? K večeru se už začínají objevovat příspěvky s datem následujícího dne (No, ne že by to bylo až tak důležité)? Ale vypadá to divně.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Radix »

Nemáš špatně nařízený čas?
GMT + 2 hodiny.

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od radekrd »

Aha, díky. Nevšiml jsem si že to jde nastavit. :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

Vůbec bych nebyl proti nedemokratickému datování, tedy centrálně řízenému administrátorem podle místa původu 99,9715% příspěvků - z ČR a SR, tedy podle SEČ (SELČ). Přispěvovatelé bastlírny z Jemenu, Haiti, Quebecu a Kuala Lumpur snad prominou :roll:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#5 Příspěvek od Cust »

no už se párkráte stalo že jsem přispíval ze země s jiným časovým posunem, ale nastavení času jsem měl stejně nastavené na SEČ, takže promězamě, klidně jak píše Crifodo

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

Jojo, to je rozumny...default SELC/SEC. Pro toho kdo bude prispivat odjinud a bude mu to vadit, si to muze zmenit. Ted tam je defaultne uz nevim co, ale kdyz jsem se sem regnul, tak mi to taky chvili vrtalo hlavou, nez jsem zavadu "odstranil".
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“