Sony Ericson-klávesnica

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

Sony Ericson-klávesnica

#1 Příspěvek od jandu »

Má niekto skúsenosti so sháňaním náhradných dielov k mob.telefónom?

Z večera na ráno mi prestali fungovať štyry tlačítka na klávesnici. Vyčistenie nepomohlo /mám komplet manuál na skladanie-rozoberanie/. Vyzerá to na vadu dps s kontaktami. Pomôže jedine výmena. Dá sa tento ND niekde na slovensku zohnať?
Naposledy upravil(a) jandu dne 17 zář 2008, 10:55, celkem upraveno 1 x.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
marostv
Příspěvky: 430
Registrován: 13 říj 2006, 02:00
Bydliště: BARDEJOV
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od marostv »

Ja som na SE K700 kupoval klavesnicu v avelmaku,skus pozrie či tam niečo nenajdeš. www.avelmak.sk

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#3 Příspěvek od xxxe »

Co to je za typ?Jinak na Slovensku nevím ale tady se dá sehnat,můžu ti ji vzít a poslat v obálce.Jinak se to asi nevyplatí.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#4 Příspěvek od jandu »

Do pr...- zabudol som napísať, že je to SE K610i.

V tom Avelmaku teraz nič také nevidím, ešte hľadám na nete, ale zatiľ som na to nenarazil.

To xxxe - dám za chvílu obrázok, aby to bolo úplne jasné, a ak vieš približnú cenu, napíš ju. Je to môj telefón a mám vážny záujem.
Naposledy upravil(a) jandu dne 16 srp 2008, 20:30, celkem upraveno 1 x.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#5 Příspěvek od xxxe »


jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#6 Příspěvek od jandu »

Tak jedná sa o tú DPS - zvrchu biela fólia, pod ňou dps s kontaktami a cestami.
Přílohy
SE tlačítko..JPG
(33.9 KiB) Staženo 92 x
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#7 Příspěvek od jandu »

Presne ono. Tak mi napíš na mejl, nech sa dohodneme.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#8 Příspěvek od xxxe »

Tak jsem poslal email.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#9 Příspěvek od jandu »

OK, išla odpoveď.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#10 Příspěvek od xxxe »

Tak jsem pro tebe našel prodejnu co to zašle i na Slovensko a budeš to mít lepší než převod sem a ještě poštovný pak.Klávesnice pro Sonyericsson K610i, V630i - http://www.telel.cz/telel/zbozi/deska-k ... k610/19493 Sice je cena vyšší než v prvním odkazu ale asi se ti to vyplatí .

Obchodní balík České pošty - dobírkou na Slovensko (do 3000Kč) + 150,- Kč s DPH

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#11 Příspěvek od jandu »

Príma, ďakujem Ti!
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#12 Příspěvek od MaTTo »

jandu píše:Z večera na ráno mi prestali fungovať štyry tlačítka na klávesnici. Vyčistenie nepomohlo. Vyzerá to na vadu dps s kontaktami. Pomôže jedine výmena. Dá sa tento ND niekde na slovensku zohnať?
Len by som ta chcel upozornit ze ked takto nahle prestane fungovat viacej tlacitok na MT beztoho aby predtym robili problemy tak je problem v esd klavesovej ochrane telefonu ktora odchadza dost casto, mne sa toto iste stalo na K750i ked znicoho nic rano prestali fungovat tlacidla klavesnice .
Takze by som to uteda taktiez videl najskôr na tu klavesovku , ochrana stoji cca.50 SK praca za vymenu v servise autorizovany 800SK .

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#13 Příspěvek od jandu »

Ten MT je ešte v záručnej dobe a tak to šlo cez predajcu do sevisnej opravovne. Každú chvíľu čakám na vrátenie z opravy - asi v Po,-Ut. na budúci týždeň. A ešte - nakoniec som zistil, že mi nefunguje ani mikrofom. Ja som počul hovor, ale mňa nebolo počuť.

Inak mám od neho komplet schému, ale o module ochrany klávesnice som doposial nepočul - budem sa musieť pozrieť do schémy.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#14 Příspěvek od Raptor181 »

Veci na MT sa daju kupit na www.gsm-shop.sk
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#15 Příspěvek od jandu »

Doska klávesnice nie je v sortimente. Dostupné sú iba bežné doplnky a kryty. Diely na opravu na Slovensku zrejme cez internet nedostať. V opravovni zase tvrdili, že je to príliš drahé. Keď som povedal cenu aj s poštovným z čiech prepočítanú na Sk, iba zarazene zahmkal, vraj u nich to stojí viac a aj tak to nie je dostupné. /hovorím samozrejme o opravovni na východe krajiny, možno bližšie k západnej hranici ceny a dostupnosť klesajú/.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“