Panasonic SA-AK44

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
watt3
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2007, 01:00

Panasonic SA-AK44

#1 Příspěvek od watt3 »

u této věže je nějaká závada v cd měniči, podavač jezdí sem tam a pak nic, po stisknutí open/close to napíše error, byli tam 4 cd z toho 2 nandané na jednom kotoučku, po vyndání cd pořád stejný problém, mechanika mi nejde vyšroubovat protože nejde ani vysunout.
za rady předem děkuji

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od pajosek2 »

A nestalo se náhodou,že někdo silou zatlačil nebo vysunul celý podavač,že to přeskočilo v zubech?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
watt3
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od watt3 »

to těžko říct dotyční se k tomu nepřiznali, jenom že prý tam dal mladej jedno obráceně
dá se s tím něco udělat?
když to ty cd s kotoučky zvedá tak je to ani nedokáže přendat nahoru

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od pajosek2 »

Jó hochu to těžko říct.Neuvědomuju si jakou to má mechaniku.Má to zásobník otočný nebo ten zakladačový,kdy jsou CD pod sebou. Pokud je to poháněno přes řemen,tak by možná mohl klouzat řemen na mechanice,ale je toho víc.

Oprava: Našel jsem ho na iternetu,otočný zásobník tam není. Zjisti,jestli má mechanika snahu udělat ten úkon,který požaduješ. Pokud jen nemá sílu dotlačit CD k unašeči,tak jdi po řemenech nebo nemá výkon motor.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#5 Příspěvek od PavelN »

Ahoj, je nutné vyměnit díl v mechanice a jedná se o sadu tech 5 kotoučků včetně toho uložení, řešili jsme stejný problém (na tom uložení byli unavené ty zajišťovací packy) Pak by to neměl být problém.

Uživatelský avatar
watt3
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od watt3 »

vypadá to že nemá sílu vytlačit kotoučky nahoru ale i tak mě nejde do hlavy že se to vůbec neotevře, zatím jsem nepřišel na to jak to rozebrat když si s tím nevyjedu, co stojí taková sada?

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“