Sony kv-29xl70k

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Sony kv-29xl70k

#1 Příspěvek od DjRix »

Pánové,nemáte někdo výpis ze servisního manuálu k servisnímu menu na tuhle TV?Potřebuju vědět co která položka znamená.Díky.
Klídek chlapi,to je nulák...

Návštěvník

Re: Sony kv-29xl70k

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Zkus vìènì usmìvavého kolegu Lindušku , ale neznám jeho brnìnskou adresu. Ivan

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od DjRix »

Vzhledem k tomu že jsem ve VIDEO-KLINIK pracoval tak věčně usměvavého kolegu Lindušku samozřejmě znám,ale nerozešli jsme se zrovna v nejlepším a z lidí co tam tehdy dělali tam už nikdo není,takže potřebuji jiný zdroj. 8O
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PetrK »

DjRix píše:Vzhledem k tomu že jsem ve VIDEO-KLINIK pracoval tak věčně usměvavého kolegu Lindušku samozřejmě znám,ale nerozešli jsme se zrovna v nejlepším a z lidí co tam tehdy dělali tam už nikdo není,takže potřebuji jiný zdroj. 8O
Rád bych ti pomohl ale bohužel protože se jedná o docela nový model tak v mých seznamech absolutně nikde není, tudíž vůbec netuším co je tam za chassis. Občas info o chassis najdu na netu ale při zadání tohoto modelu mě Google vysypal asi tisíc odkazů ale všechno samé obchody které tento model prodávají, nic co by mě nakoplo. A Sony bohužel typ chassis jako AE-6, FE-2 a tak podobně nikde na štítku ani na chassis neuvádí aby se člověk mohl přímo podívat :? No a já mám SM většinou označená pouze typem chassis..... Ale stejně pochybuju že tohle zrovna mám, je to zkrátka moc nové, nevím.
**** Petr ****

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od DjRix »

Já vím,to je problém,zlatej Grundig!! Mám tu telku asi půl roku,nemám s ní problém,ale samozřejmě že automat ve fabrice si s nastavením moc nedělal práci,navíc to má v sobě i subwoofer a tak mě zajímalo hlavně nastavení zvuku,protože je tam v ser. menu asi 30 pložek jen u zvuku a žádná podle zkratky nedává moc smysl,s doladěním obrazu problém nebyl,tam jsou ty zkratky u SONY už poměrně zavedené a dávají smysl...Kdyby jste na to někdo narazil,byl bych vám vděčen.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od PetrK »

Ještě mě napadlo, píšeš že potřebuješ vědět co která položka znamená. Z toho usuzuju že sji se asi do SM dostal.

Takže zkus mě na e-mail napsat jak jsi se tam dostal a hlavně mě trochu popiš co v tom menu je, jak to tam vypadá. Prolezl bych ty manuály a je dost možné že bych to podle toho našel.

Napiš mě to ale na mail, vyřešíme to tak, tady mě to nepopisuj :wink:

kacha@kacha.cz
Naposledy upravil(a) PetrK dne 11 říj 2005, 20:24, celkem upraveno 1 x.
**** Petr ****

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od DjRix »

Kombinaci pro vstup do SM určitě znáš i ty,ne? :wink:

Večer opíšu ty položky v ser. menu a zítra ti napíšu...
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od PetrK »

DjRix píše:Kombinaci pro vstup do SM určitě znáš i ty,ne? :wink:

Večer opíšu ty položky v ser. menu a zítra ti napíšu...
No jasně že znám, kdybych je neznal tak bych se na to neptal. Jenomže ke každému typu chassis je ten postup jiný a proto jsem se ptal, že bych to spíš dle toho asi našel. A taky by se hodilo znát co je tam za orig.ovladač. To jsou prstě dvě informace které mě při prolézání těch manuálů nejrychleji pomůžou k identifikaci toho správného.

Nyní jsem totiž ty manuály zběžně prohlížel a některé postupy se značně dle typu chassis liší. V některých jak jsem koukal tak jsou ta menu skutečně hodně obsáhlá, nemusíš mě psát úplně nějak podrobně jak to vypadá ale stačí jenom přibližně, pár položek například jak jsou označeny.... však víš.
**** Petr ****

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od DjRix »

Já znám jenom dvě možnosti jak se u SONY dostat do SM a u téhle TV funguje ta možnost s ovladačem.

Dneska to skouknu a zítra dám vědět,zatím dík.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od PetrK »

DjRix píše:Já znám jenom dvě možnosti jak se u SONY dostat do SM a u téhle TV funguje ta možnost s ovladačem.

Dneska to skouknu a zítra dám vědět,zatím dík.
OK :wink:
Já těch postupů našel trochu víc... :lol:
**** Petr ****

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od DjRix »

To můžem potom probrat tím mailem,mě vždycky fungovala jedna z těch dvou co znám,ještě jsme teda měli v servisu ovladač kterým se do SM dalo dostat jedním tlačítkem.
Klídek chlapi,to je nulák...

Návštěvník

serv.mód

#12 Příspěvek od Návštěvník »

Pak mi pošli svou soukromou adresu a já ti to písnu. Pøekvapuje mì ,že kolega L. má také odpùrce , já ho mìl vždy za univerzálního sympa￾áka. Ivan

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od DjRix »

Rád bych ti napsal svou soukromou adresu,ale kam když jsi anonymní? Napiš mail a já ti odpovím.
Klídek chlapi,to je nulák...

Návštěvník

#14 Příspěvek od Návštěvník »

Prosímtì je to 29XL70K ? Vzhledem k tomu, že bydlí nedaleko ode mì (SONY technik), tak se tam chci veèer stavìt. Jestli nebude mít doma dokumentaci , budou ti staèit prozatím , myslím ,že tomu nadávají shipping kodicions "? Má to "TT"? Ivan

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od DjRix »

Čau,jo je to 29XL70K.Nevím co myslíš tím shipping conditions.Teletext to samozřejmě má.
Klídek chlapi,to je nulák...

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“