Jaký satelitní přijímač ?

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Jaký satelitní přijímač ?

#1 Příspěvek od LOYZA »

Zdravím všechny. Nikdy jsem neměl sat. př. ale vzhledem k budoucí situaci o něm vážně uvažuji. Umí tu někdo poradit jaký? Tedy nemám moc času na sledování a jde mi jen o české prog. a aby to moc nestálo. Děkuji všem za info předem.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#2 Příspěvek od xxxe »

Těžko radit,každý očekává něco jinýho.Časem pak řekneš že sis mohl připlatit a dělat s tím to a to.Jinak na český si kup třeba tohle- http://www.parabola.cz/clanky/1371/kaon ... -v-jednom/

Nebo třeba tohle

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#3 Příspěvek od LOYZA »

Moc díky, přelousknul jsem si to a je to zajímavé počteníčko, když jeden nemá ani tuchy. Opravuji dodnes moře přijímačů, většinou jde o vadné zdroje, ale nikterak často, pár kousků do roka. Tak v rámci plného ověření uvítám i tu možnost. DÍKY!!!

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#4 Příspěvek od xxxe »

No Kaon taky trpí na zdroje,nekvalitní kondy.Já jsem osobně pro nějaký lepší.Třeba někdo bude mít námitku ale Dreambox 7000S a dál je dobrej.Stačí dokoupit kartu a máš spoustu možností co s tím jde provádět.Chce to ale dost pročítat fóra a učit se s ním.Není pro normálního uživatele co jen zapne a kouká na TV.

Uživatelský avatar
MOTOROLA
Příspěvky: 260
Registrován: 26 úno 2005, 01:00

#5 Příspěvek od MOTOROLA »

Kaon jsem měl rok a za tu dobu 4x v opravě. :cussing: Nikdy bych ho nikomu nedoporučil. Když to v obchodě už nevydrželi tak mi dali vybrat jiný.Pořídil jsem si HUMAX CR-FOX. http://www.humax.cz/ Naprosto bezproblémový přístroj a slouží mi již 2 roky.Dá se říci že i dost dostává zabrat,protože je v provozu denně a to dost dlouhou dobu. :prst:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Humax si zachová relativně pevné zdraví, pokud ho nestrčíš do těsné poličky či nepřikryješ dečkou. Pak se upeče....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
watt3
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od watt3 »

kaona rozhodně ne, tak poddimenzované součástky ve zdrojích má jen málo co, dreamboxy trpí také na zdroje, nové humaxy ujdou ještě třeba topfieldy ale těžko říct co to udělá za pár let

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od durkovic »

zdravím,

mam tak isto humaxa už tretím rokom a stále šlape, ak je "vo vzduchu" nejaká aktualizacia na firmware tak mi to automaticky pripomenie a ja len kliknem na "prevziať" inač stabilný prístroj a služi dobre.
Budu-li moci, tak nepřijdu, ale nebudu-li moci, pak určitě přijdu

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#9 Příspěvek od xxxe »

watt3 píše:kaona rozhodně ne, tak poddimenzované součástky ve zdrojích má jen málo co, dreamboxy trpí také na zdroje, nové humaxy ujdou ještě třeba topfieldy ale těžko říct co to udělá za pár let
Topfieldy jsou šmejdi.Už jsem je tady měl.Ale jak píšeš o Dreamboxu tak zatím ani jeden a to vím tady o 10ti co mají kámoši doma už asi 4 roky a ani jeden se závadou.Jen je problém se zdrojem u DM 500S a to jen proto že tam dávaj motor a zdroj není dělanej na takovou zátěž.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#10 Příspěvek od RadekB »

Topfield neni smejd, to se VELMI pletes. I tak 6000CR ma poruchovost pod 1procento. Ano, ma nejake mouchy, ale ktery prijimac v teto tride nema ?

Topfield 7700HSCI - dobrej stroj, obcas ale vadne tunery a nekdy problem s moduly

Homecast 3000CR - po presunu vyroby do polska a masovem vyskytu v hypersmejdech katastrofa. Do te doby pohodovy stroj, nyni vadne boardy (prokovy apod.)

Technisat - ujde, minimum reklamaci, ale ta plastova krabice a topi jako krava. Abych mel strach ho nechat nekde bez dozoru. Pro zcela nenáročné uživatele jako základní přijímač snad DigiSIM2

KAON - az na zdroj spolehlive kousky. Po KVALITNI oprave SMPS jede v pohode.

Dreambox 7000 - katastrofa, tunery LG horor a sracka 1.kategorie a zdroj radeji NOCOMMENT. Byly tu i stroje s vadnym CPU. krabice dreamu po kazde bource na servis. Novejsi jsou uz celkem OK, ale neni to stroj pro bezneho uzivatele.

AZ box - no, napisu jen AZ srot, dal skoda slov.

KOSCOM - slusne, levne prijimace s hodne funkceme. Celkem bych doporucil, jedina vada na krase je jen UNI ctecka (nebo Conax), takze spoluprace s CSlink kartamu dneska v pohode ale pozdeji ???? Koscom s CI slotem a neni co resit.

Homecast 3000CICR - ujde, nekazi se, krpa ve FW, problem s prepinanim zvukove stopy MONO/STEREO/DUAL. Da se prezit.

Humax - zatim asi jediny stroj v dane kategorii, ktery je bez vyraznejsich problemu. Po 3-5letech repase SMPS a jede dal. Dizajn des bes hlavne u CrCI.

Muzu pokracovat. Kdyz bude zajem.

Rada - nejprve si ujasni, co ma prijimac vsechno delat. Pak se ptej jaky.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#11 Příspěvek od RadekB »

LOYZA píše:Zdravím všechny. Nikdy jsem neměl sat. př. ale vzhledem k budoucí situaci o něm vážně uvažuji. Umí tu někdo poradit jaký? Tedy nemám moc času na sledování a jde mi jen o české prog. a aby to moc nestálo. Děkuji všem za info předem.
- CS programy
- aby to moc nestalo

Humax Crypto One.

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#12 Příspěvek od vrky »

DM600 PVR mám ho 10 měsíců a zatím spokojenost.

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

#13 Příspěvek od kybl »

Pro Radka B.Rád bych se s Tebou pobavil,ale pokud možno ICQ,mail nebo podobně.Pokud budeš ochoten napiš ss s nějakým kontaktem,samozřejmě pokud budeš chtít.... :D
Roman

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#14 Příspěvek od RadekB »

kybl píše:Pro Radka B.Rád bych se s Tebou pobavil,ale pokud možno ICQ,mail nebo podobně.Pokud budeš ochoten napiš ss s nějakým kontaktem,samozřejmě pokud budeš chtít.... :D
Neni problem, kontakty mam uvedeny ,je tam mail, ICQ a nekde se tam da najit i telefon (po 18:00 neznama cisla vetsinou neberu)

Uživatelský avatar
kybl
Příspěvky: 730
Registrován: 20 lis 2004, 01:00
Bydliště: Freudenthal

#15 Příspěvek od kybl »

RadekB píše:
kybl píše:Pro Radka B.Rád bych se s Tebou pobavil,ale pokud možno ICQ,mail nebo podobně.Pokud budeš ochoten napiš ss s nějakým kontaktem,samozřejmě pokud budeš chtít.... :D
Neni problem, kontakty mam uvedeny ,je tam mail, ICQ a nekde se tam da najit i telefon (po 18:00 neznama cisla vetsinou neberu)
Nějak jsem si toho nevšimnul....Jinak díky... :D
Roman

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “