Ako zálohovať?

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Ako zálohovať?

#1 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým.používam prehliadač mozila.V jeho záložkách mám mnoho uložených internetových adries na rozne stránky.Potrebujem ale
PC preinštalovať.Dajú sa tieto adresy nejak okopírovať a vytlačiť? Alebo ich musím jednoducho opísať.Hladal som v súboroch mozily či to tam nieje.Nebolo.Viemi niekto poradiť? Ďakujem
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
DKL
Příspěvky: 377
Registrován: 11 bře 2004, 01:00
Bydliště: Sever jižní Moravy

#2 Příspěvek od DKL »

Stáhni si program MozBackup a zazálohuj si vše potøebné, jde to i s maily, hesly, záložkami, atp.

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#3 Příspěvek od MirrA1 »

Nevím co máš za verzi, ale: nahoře na liště Záložky -> kniha stránek -> a nahoře máš importovat a zálohovat.

Když si dáš zálohovat tak ti to uloží záložky+ přesné rozmístěný záložek na hlavním panelu (pod kolonkou kam se vkládá url).

Když dáš pouze exportovat tak se ti to uloží ve formátu html a budou to čistě jen záložky který máš naboku.

Takže doporučuju uložit si to oběma způsoby... pro jistotu :-)

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#4 Příspěvek od Alino »

To MirrA1.Ďakujen za radu už som to spravil podla tvojej rady .Uložilo sa mi to ako záložky s príponou json.Takže to pojde spetne obnoviť.To DKL.Samozrejme vdaka aj tebe,ten program sis stiahnem.
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

Alino píše:To MirrA1.Ďakujen za radu už som to spravil podla tvojej rady .Uložilo sa mi to ako záložky s príponou json.Takže to pojde spetne obnoviť.To DKL.Samozrejme vdaka aj tebe,ten program sis stiahnem.
Tak jak rika MirraA1 ale dej exportovat do HTML
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

Exportuj to do HTML, z toho to muzes pripadne vytahat rucne, kdyby to jinak neslo.

A zalohuj to pravidelne...nikdy nevis kdy se to neco podela. Ja to zalohuju tak 1x za mesic. Kdybych ty zalozky ztratil, tak si asi hodim masli.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#7 Příspěvek od Alino »

To všetkým.Chlapi ani neviete ako som rád že toto fórum existuje.Ja som tu sám ako kol v plote.Mám tu jedneho starého radioamatéra ktorý je taký starý že len s námahou trafí domov a ešte tažšie udrží moč.Takže on mi nijak moc poradit nevie.Vždy ked sem napíšem nájdu sa tu ochotní ludia ktorí mi poradia.Vdaka vám všetkým.A čo sa týka administrátorov vdaka za vytvorenie a udržiavanie tohoto jedinečného fóra!
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
durmitor
Příspěvky: 199
Registrován: 02 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od durmitor »

Mě nedávno spadnul komp a jedinou záchranou bylo nabootovat do linuxu, tak sem zkopíroval adresáře v Dokumentech a nstaveních patřící FF a totéž pro ThunderBirda a když sem naistaloval nový vidle, tyhle složky sem znovu nakopíroval a jako by se nic nestalo :-)
Podpis na houby

Návštěvník

#10 Příspěvek od Návštěvník »

Na todle je skuteènì nejlepší MozBackUp, už hodnìkrát mi zachránil uložený hesla.

Uživatelský avatar
DarkAvenger14
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2008, 01:00
Bydliště: Havířov

#11 Příspěvek od DarkAvenger14 »

To sem psal já :oops:
Anonym píše:Na todle je skutečně nejlepší MozBackUp, už hodněkrát mi zachránil uložený hesla.

Odpovědět

Zpět na „Software“