Nová hlava aj s motorom do PHILIPS VR471 - 4HEAD

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
palo1129
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2008, 02:00

Nová hlava aj s motorom do PHILIPS VR471 - 4HEAD

#1 Příspěvek od palo1129 »

Zdravicko, mozno som konecne nasiel forum, kde mi pomozu. Hladam nahradny diel na tento VR (PHILPS VR471), teda videohlavu aj s motorom. To video ma 9 rokov bolo casto pouzivane a pred nedavnom zacal obraz aj zvuk pri prehravani v SP rezime skakat a zrnel, v LP rezime obraz aj zvuk dobry iba slabsej kvality. Nepomohlo ani jemne ocistenie cesty pasky od prachu. Ked som sa snazil polosuchym handrikem ocistit bubon odčkrabil som nestastne aj tie hlavicky v strbine a tak ju odprevadil do zber. surovin. Skuste pomoct, stacilo by aj pouzivana funkcna hlava keby niekto z videa na suciastky, alebo pomozte pohladat presny typ v nejakom najlepsie SK eshope. AJ ked neviem ci stoji zato kupovat novu hlavu za 1600, ked nove video vide do 2000. Dakujem, Palo.

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#2 Příspěvek od Onkyo »

Nové už hádam ani nevyrábajú ,alebo ak tak len kombinované aj DVD.Ale skús v avelmaku www.avelmak.sk :wink:

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#3 Příspěvek od SIDTIM »

... a když seženeš, obávam se, že se opravdu nedoplatíš. :cry:
Měnit tyto hlavu je nerentabilní už jen myšlenkou.
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
freediver
Příspěvky: 101
Registrován: 01 říj 2008, 02:00

#4 Příspěvek od freediver »

Ta oprava je nerentabilna!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#5 Příspěvek od Killroy »

Spousty různých hlav doprodával před časem Nedis a byly za pár korun. Dneska už je to pasé.

Killroy

Uživatelský avatar
palo1129
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říj 2008, 02:00

#6 Příspěvek od palo1129 »

Killroy píše:Spousty různých hlav doprodával před časem Nedis a byly za pár korun. Dneska už je to pasé.

Killroy
Ok dakujem za Vaše odpovede, asi to uz nema vyznam kupovat nieco nove, drahe do niecoho stareho, lacneho. Aj tak som to uz vyriesil po svojom, kupujem si Tv kartu a nahravat budem v PC, mimochodom kto je tu znaly a rozumie sa TV kartam, mohol by mi poradit s vyberom nejakej tej hibridnej spolahlivej, internej karte zhruba do 2000kc. A pokial este niekto si spomenie. ze mu v pivnici ostalo stare video zn. philips tak nech sa ozve odkupim nah. diel aby som este mohol aspon prehrat okamihy z mojho doterajsieho bytia (maturita, stuskova, promocie, svadba, rozvod) zaznamenane na VHS. s pozdravom palo... :lol:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “