Outlook2007 - zatím docela zklamání

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

Outlook2007 - zatím docela zklamání

#1 Příspěvek od Hejnicek »

Z nìkolika dùvodù pžechod z 97 na 2007.
Koupena krabicová verze za docela tìžký prachy.
Takže jsem se tìšil na hodnì muziky.
Outlook používám opravdu hodnì - pošta, vedení pracovních záznamù
už mnoho let, takže pøes Hledání rychle najdu co potøebuju.

Ovšem dost mì ten výtvor nas.al. Nejradši bych se vrátil ke starému.
Nepoèítám to, že se mi celým balíkem lehce zpomalil PC.
Co mì napø. dost štve jsou 2 vìci.

Nejvíc problémy s èeštinou v pøíchozí poštì. Zde se nìkdo ptá na zcela stejný problém. Na to kódování jsem nezávisle pøišel taky, ale hodnì to otravuje a navíc když tu zprávu pak otevøu znovu, je to zase stejný.
Zde je odkaz
http://usenet.jyxo.cz/microsoft.public. ... znaky.html

2. vìc je ta, že vìtšinu pošty hodí do Spamu, pøestože je od èeského odesílatele. Pøestože dám Neoznaèovat jako spam, považovat emailovou adresu jako dùvìryhodnou atd. udìlá to pøíštì znova!!! Vrchol všeho je, když je to pošta od šéfa. To urèitì nepotìší. Budu asi muset tu slavnou ochranu vypnout.

Billovi bych to i odpustil, nemìl chu￾ mu rozšlapat brýle, ale to by ten skvost nesmìl stát kolem 14litrù, maximálnì být pøílohou èasopisu na CD nebo jako Freeware.

Opravdu nemám èas strávit pùlku dne øešením takových prkotin, které jsem neèekal, že budou dìlat problém. Pokud máte nìkdo s tímhle nìjakou zkušenost prosím o radu.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Nie si prvy, ani posledny, kto nadava na Office 2007. Ked to dostal kolega, tak bolo cely den pocut z vedlajsej kancelarie nadavky. A ked v tom dalsi kolega nevedel nastavit okraje, tak som mu poradil, nech si to radsej vsetko prekopiruje do OpenOffice, tam to spravi rychlejsie.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Tohle jsem vyřešil jednoduše - z OPPIC používám jen Word, Excel a PowerPoint. Venčumáka jsem vůbec nenainstaloval, stejně jako další krávoviny. Poštu čtu i archivuju přes Operu a mám pokoj... Jo - měl jsem problém a autorizací a aktualizací po nainstalování, oficiální stránka Mrtvosoftu na mě začala pouštět hrůzu, že nebudu mít legální verzi - pak jsem zjistil, že to dělá vždycky, když najde v kompu "nedoinstalované" OPPICE...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#4 Příspěvek od Zmije »

Zdravim. Na poštu používám výhradně Thundebird a jsem s nim plně spokojen, na psaní dokumentů, taulky, prezentace, kreslení vývojáku nástroje z Openoffice, nejsou sice uplně dokonalé, ale drobné rozdíly mezi MS office a Openoffice mi za ty těžký prachy nestojej.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Lukas-Peca »

Já nevím jak vám, ale mně se s Open Office pracuje příšerně. Umělá inteligence byla posunuta do té roviny, že program sám upravuje text, nicméně přesně opačně, než jak by se to hodilo uživateli - a samozřejmě to nejde nijak normálně vypnout. Nastavení to asi nerado mění, protože při úpravě něčeho ve volbách se to na dokumentu často vůbec neprojeví. O práci s OOo se mi zdají noční můry. ZLATÉ OFFICE 2000.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#6 Příspěvek od masar »

Bohužel musím souhlasit s předchozími příspěvky. Také jsem byl zvyklý na Office2000 a teď se už nějaký pátek rozčiluju se žlutými Office2007. Nechápu, proč bylo změněno původní rozmístění nástrojů. To nové je vněkterých případech zcela mimo logiku. (Vložit obsah schránky jinak mě vytočilo naposledy...) :wink:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od stepa »

Lukas-Peca píše:Já nevím jak vám, ale mně se s Open Office pracuje příšerně. Umělá inteligence byla posunuta do té roviny, že program sám upravuje text, nicméně přesně opačně, než jak by se to hodilo uživateli - a samozřejmě to nejde nijak normálně vypnout. Nastavení to asi nerado mění, protože při úpravě něčeho ve volbách se to na dokumentu často vůbec neprojeví. O práci s OOo se mi zdají noční můry. ZLATÉ OFFICE 2000.
Hm, asi pouzivam jiny OO nez ty.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#8 Příspěvek od Zmije »

Já používám OpenOffice 2.4.1 , je docela dobré nezapomínat na aktualizace, OO totiž mají kratší vývojový cyklus než MSOFF, proto se chyby opravují/přibývají po menších dávkách. Taky není od věci si stěžovat na chyby/navrhovat vylepšení vývojářům OO, takže tady vlastně pláčete nad špatným hrobem.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Uz existuje aj 3.0, tak upgraduj :)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“