CS Film

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

CS Film

#1 Příspěvek od Maskot »

Predem hlasim,ze v dane problematice jsem ne velmi znalou osobou.Vyskytl se snad maly problem,u zname ktera prijima CZ programy je od zari nefunkcni tento kanal.Po predbeznem seznameni se s tim jsem zjistil,ze puvodni nastaveni je pro Astru 3A a 1D.V soucasne dobe je podle webu CSfilmu tohle premistneno na transponder na Astre 1E.Prosim znale o dve rady,je mozne prijimat tohle bez zasahu do nastaveni paraboly,popripade o radu jak na to.Predem dekuji.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

CSfilm je určený pre občanov českej republiky žijúcich v českej republike a to podľa adresy nesplnuješ. :lol:

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#3 Příspěvek od Maskot »

galjo píše:CSfilm je určený pre občanov českej republiky žijúcich v českej republike a to podľa adresy nesplnuješ. :lol:
Ja ne to mas pravdu,ale jde o znamou zijici pobliz Strakonic jinak ma vse podle podminek,vcetne placeneho pristupu :D Pro mne vzledem k mistu bohuzel neni zadna moznost prijmu niceho krome IPTV od Telekom Austria nebo kabelovky od UPC.Ja volil Telekom je lacinejsi nez UPC a intenet co poskytuji k tomu mi bohate staci.

Uživatelský avatar
kaja4
Příspěvky: 437
Registrován: 28 zář 2008, 02:00
Bydliště: kraj olomoucký

#4 Příspěvek od kaja4 »

CSfilm vysílá na frekvenci 11876,polarizace horizontální ,SR 27500 FEC 3/4.V ručním vyhledávání zadat tyto parametry.Parabola zůstane na stejné pozici jako doposud.CSfilm se placená služba a tudíž pokud není předplacená tak sledování tohoto programu není umožněno.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#5 Příspěvek od Maskot »

Dekuji za pomoc,po vikendu jedu na par dnu do Cech tak se pokusim s tim neco udelat.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#6 Příspěvek od RadekB »

Predplatne je legalne dostupne i na slovensku, jen drive ymenili transponder, takze je nutne preladeni. Je to na stejne pozici, takze staci jen proladit novou frekvenci.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“