Eagle soucastka MCP3551

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Izmail
Příspěvky: 157
Registrován: 26 zář 2008, 02:00

Eagle soucastka MCP3551

#1 Příspěvek od Izmail »

Zdravim,
nemate prosim nekdo do eagle knihovnu, ktera by obsahovala soucastku A/D prevodnik MCP3551 ?
Nenasel jsem ani nikde v eaglu patici SOIC 150 mil :(
Diky za pomoc (vytvaret knihovny neumim)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od stepa »

Nejaky MCP ADC ma cadsoft na strankach ke stazeni...se podivej jestli to ma stejny pouzdro, pripadne zapojeni.

Pokud ne, vytvareni soucastek je jednoduche :wink: ...Motorola by mohl vypravet :D

Pokud to nebude ono a budes stale nalehat, tak bych to vecer nacmaral.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Izmail
Příspěvky: 157
Registrován: 26 zář 2008, 02:00

#3 Příspěvek od Izmail »

stepa píše:Nejaky MCP ADC ma cadsoft na strankach ke stazeni...se podivej jestli to ma stejny pouzdro, pripadne zapojeni.

Pokud ne, vytvareni soucastek je jednoduche :wink: ...Motorola by mohl vypravet :D

Pokud to nebude ono a budes stale nalehat, tak bych to vecer nacmaral.
tak jsem bohuzel nepochodil, jedine co jsem nasel jsou od mirochipu knihovny na PIC, nejaky switch rontroler a ethernet controler.

Zkousel jsem taky hledat v eagle a nasel jsem tam pouzdro SOIC u jedne soucastky, ale to je vetsi nez to co potrebuju, asi to neni to SOIC 150 :-(

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

stepa píše:Pokud ne, vytvareni soucastek je jednoduche :wink: ...Motorola by mohl vypravet :D...
MOTOROLA sem bohužel už nechodí, nastolicovalo ho, že někteří se tady (nejen) k němu chovali tak povýšeně až někdy arogantně, jak se chovali.*
Ale jinak ho najdeš na svetelektro.sk jako Mirdase.


* - nehodlám komentovat - je to stručně shrnutý MOTOROLŮV názor z několika rozhovorů, které jsme na téma "Bastlírna a chování některých členů" spolu po ICQ vedli. Já si ohledně některých jím zmíněných členů myslím, že byli v oněch konkrétních případech ještě příliš milí a přívětiví - ale to je zase můj osobní názor.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Izmail
Příspěvky: 157
Registrován: 26 zář 2008, 02:00

#5 Příspěvek od Izmail »

EKKAR píše:
stepa píše:Pokud ne, vytvareni soucastek je jednoduche :wink: ...Motorola by mohl vypravet :D...
MOTOROLA sem bohužel už nechodí, nastolicovalo ho, že někteří se tady (nejen) k němu chovali tak povýšeně až někdy arogantně, jak se chovali.*
Ale jinak ho najdeš na svetelektro.sk jako Mirdase.


* - nehodlám komentovat - je to stručně shrnutý MOTOROLŮV názor z několika rozhovorů, které jsme na téma "Bastlírna a chování některých členů" spolu po ICQ vedli. Já si ohledně některých jím zmíněných členů myslím, že byli v oněch konkrétních případech ještě příliš milí a přívětiví - ale to je zase můj osobní názor.
Diky za kontakt a on ty knihovny ma?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#6 Příspěvek od EKKAR »

Pokud je nemá, umí toho s Eaglem o hodně víc, než 90% členů Bastlírny - včetně mne samotného. Zkus ho poprosit.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Izmail
Příspěvky: 157
Registrován: 26 zář 2008, 02:00

#7 Příspěvek od Izmail »

EKKAR píše:Pokud je nemá, umí toho s Eaglem o hodně víc, než 90% členů Bastlírny - včetně mne samotného. Zkus ho poprosit.
Tak jo, diky moc, mohl bych jeste poprosit o ty stranky? nejak mi nejdou.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Izmail
Příspěvky: 157
Registrován: 26 zář 2008, 02:00

#9 Příspěvek od Izmail »

stepa píše:Staci takhle?
http://stepa.wz.cz/hobbies/MCP3551.lbr
Diky moc :-) akorat to bohuzel neni ono :( v ten MCP3551 je jeste mensi toto je SOIC, ale MCP ma nejaky SOIC 150, je to mala mrcha :-(

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od stepa »

Izmail píše:
stepa píše:Staci takhle?
http://stepa.wz.cz/hobbies/MCP3551.lbr
Diky moc :-) akorat to bohuzel neni ono :( v ten MCP3551 je jeste mensi toto je SOIC, ale MCP ma nejaky SOIC 150, je to mala mrcha :-(
To se na me nezlob, ale jiny SOIC pouzdro v datasheetu NENI, nez tohle. Nemas to v pouzdru MSOP(to je to druhy)? Zkontroluj si podle datasheetu jaky to je pouzdro a napis, treba na ICQ. Jinak to nikam nevede.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od stepa »

Pouzdro pridano, odkaz stejny...a pro priste pro vsechny :D ...nazyvat pouzdra, tak jak se jmenuji v datasheetech prislusne soucastky, jinak to dopadne, tak jak to dopadlo :wink:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Odpovědět

Zpět na „Software“