Thomson 21MG21CL

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
triodon
Příspěvky: 71
Registrován: 04 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bruntálsko

Thomson 21MG21CL

#1 Příspěvek od triodon »

ahoj,potřebuji pomoc, mám vadnou eprom, a pomohla by mi buď originál náplň do ní,nebo postup do SM (u tohoto šasi)a přesně vysvětlené položky a taky jake option number(jestli je obsaženo). ví někdo?moc moc díky.

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od gumickar »

Pokud je to chassis ITC008, tak vypni do st-by, vypni hlavním tl,drž na do tl.TXT a zapni TV.
Pokud je to starší chassis TX807c/cs, tak je postup stejný, jen tl TXT musíš po naběhnutí TV pustit a hned stisknout.
Více pošlu na email.

Uživatelský avatar
triodon
Příspěvky: 71
Registrován: 04 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bruntálsko

21mc15cl

#3 Příspěvek od triodon »

ahoj,diky,mam to zmáknuty,akorát norma je tam v menu EURO a DKK. ty dvě K mě trochu vadí,ale hrají obě normy,a to je hlavní.Ješt jednou dík.Mám ještě zajímavý problém s obrazem,na levé části od kraje je svislý tmavší průhledný pruh široký asi 1cm,jeho šířka se nepatrně mění podle jasu obrazu,zajímavé je že ten pruh zůstává stejný při posuvu horizontálně ,který provádím v SM.Tipuju na nějakou kapacitu kolem VN nebo zdroje. Ale nevím jestli se mi chcou odsávat nožičky od kondiku a měřit je ,kdyby tak někdo věděl ,kam sáhnout.Děkuji za reakce,

Uživatelský avatar
gumickar
Příspěvky: 488
Registrován: 22 srp 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od gumickar »

Tak to ti opravdu nic jinýho asi nezbyde, než odsávat kondíky. Rozhodně to není typická závada. 8-)

Uživatelský avatar
triodon
Příspěvky: 71
Registrován: 04 zář 2005, 02:00
Bydliště: Bruntálsko

ed

#5 Příspěvek od triodon »

vyměnil jsem všechny kapacity co jsem viděl a je klid, ahoj.dik.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“