AVS

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

AVS

#1 Příspěvek od zouzel1 »

Přátelé, jaké máte zkušenosti (pozitivní i negativní), případně názory na přístroje AVS - psychowalkmany? Předem díky za reakce... žoužel

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Bernard »

Jó, Proteus, někde ho mám schovanej. Manželka se chtěla učit cizí jazyk, ale nějak to nezabíralo. Já to zkusil na usínání, a opravdu to zafungovalo, jenže já s tím nemám problémy i bez pomůcek. Taky jsem o tom mluvil s účastníkem jednoho expres kurzu angličtiny kde to používali, jemu osobně to moc nepomohlo.
Myslím, že ublížit to nemůže, ale primární je vlastní motivace a aktivní úsilí. Zázraky se zřídka konají, jestli vůbec.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#3 Příspěvek od Cust »

kamarád to testoval (na žádost výrobce nebo nějaký výzkumný grant - nevím přesně) a prej holčina dobrovolnice u toho dostala epileptický záchvat - její první v životě - tak toho nechali :-)

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Bernard »

Bernard píše:.... ublížit to nemůže, ....
Tak vida, přece to může ublížit! Člověk by neměl svoje zkušenosti hned zevšeobecňovat. Sorry. :oops:

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od workhard »

Asi k tomu měla dispozici,aspoň se na to přišlo,lepší,než kdyby ten záchvat dostala někde v autě...
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#6 Příspěvek od Cust »

teď jde o to, jestli by ho někdy dostala ...
třeba by jen trpěla občasnou migrénou, ono takový záchvat opravdu ubližuje...

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#7 Příspěvek od Andrea »

To, že psychowalkmany můžou vyvolat epileptický záchvat i u lidí, kteří (by) ho nikdy neměli, se ví, mělo by to být napsané i v návodu. Dneska už je to napsané i v návodu k mobilu.

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Bernard »

Ano, Andreo, je to tam, výrobce se jistí. Takže pozor, jestli třeba prastrejda nebral barbituráty!
Přílohy
Proteus.jpg
(23.37 KiB) Staženo 42 x

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#9 Příspěvek od kevin_mitnick »

Na druhe strane...

Znam chlapa, ktery sve manzelce "mirne upravil" CDcka k tomu "psychowalkmanu" a dnes ma z manzelky totalne poslusnou otrokyni, ktera na lusknuti prstu skoci treba pod vlak, nebo vyhuli pera cele hospode...

Tohle je docela hodne nebezpecny svinstvo. V rukou znaleho cloveka treba smrtici zbran nebo cesta k necemu o cem slusni lide nechteji radeji nic vedet...

Uživatelský avatar
zouzel1
Příspěvky: 360
Registrován: 04 čer 2007, 02:00

#10 Příspěvek od zouzel1 »

To jsou tedy věci... Aby tomu člověk nepropad jako drogám. Měl jsem touhu to vyzkoušet, ale teď nevím... žoužel

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#11 Příspěvek od Sendyx »

kevin_mitnick píše:Na druhe strane...

Znam chlapa, ktery sve manzelce "mirne upravil" CDcka k tomu "psychowalkmanu" a dnes ma z manzelky totalne poslusnou otrokyni, ktera na lusknuti prstu skoci treba pod vlak, nebo vyhuli pera cele hospode...
To mi připomíná zprávy o úspěších sovětských chirurgů, jak přišili omylem nějakému truhláři místo amputovaného palce kravskej cecík a on pak dojil 12 litrů denně :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

Sendyx píše:To mi připomíná zprávy o úspěších sovětských chirurgů, jak přišili omylem nějakému truhláři místo amputovaného palce kravskej cecík a on pak dojil 12 litrů denně :lol:
Teda tyhle úspěchy neznám, já jen vím, že se jim už v 80. letech minulého století podařilo voperovat mozek blondýny do hlavy slepice tak, aby tam nehrkal...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“