WEBCAMERA

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keepeer
Příspěvky: 29
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

WEBCAMERA

#1 Příspěvek od keepeer »

Chtel by jsem se zeptat. Chci prenaset bezdratove video signal a chtel by jsem k tomu pouzit webcameru a signal z usb prevest na serial a napada me jestli bude stacit rychlost serialu. Premyslel jsem pouzit kameru s AV vystupem prevest ho AD prevodnikem a pote DA. A jaky kdyztak pouzit prevodniky??Nebo jestli mate nejaky jiny napad tak napiste.Dik

Uživatelský avatar
Ragnol
Příspěvky: 232
Registrován: 09 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Ragnol »

Proč nepoužít už hotový bezdrátový set kamery a příjímače ? Jinak převádět USB na sériovej port nejde nijak jednoduše. A hlavně datovej tok z kamery by byl docela velký a rychlost by musela bejt docela vysoká .. Prostě podle mě nesmysl a vyřešil bych to něčím hotovým.

Uživatelský avatar
keepeer
Příspěvky: 29
Registrován: 01 lis 2007, 01:00

#3 Příspěvek od keepeer »

Taky bych pouzil toto reseni, ale potrubuju prenaset jeste ridici signaly pro MCU a chtel bych to vyresit jednim zarizenim.

Uživatelský avatar
Ragnol
Příspěvky: 232
Registrován: 09 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Ragnol »

Mno tak to budeš muset použít něco lepšího než sériovej přenos. Dá se upravit router od Edimaxu (najdeš googlem) , kdy do něj nahraješ linuxi. Má to pak IO piny , různý komunikační sběrnice i 2x USB tak by k tomu možná šla ta kamera připojit a přenášet pomocí wifi.

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“