Sonda ve vesmiru - monitorovani lidi a vseho...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
*canis*

Sonda ve vesmiru - monitorovani lidi a vseho...

#1 Příspěvek od *canis* »

Ahoj,slysel nekdo pred chvili ve spravach na NOVE o te sonde ?
Rikali,ze ji maji vypustit do vesmiru a pry dokaze priblizit a videt i spendlik na chodniku a pry i uvidi do baraku !!!!

To uz je trochu moc ne ?

Zadne soukromi...to se asi pri akci s pritelkyni moc dobre citit nebudeme......bordel to je.


Co si o tom myslite ???

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#2 Příspěvek od Sandal »

Až naše generace vychcípá tak to bude úplně normální.Nikomu to divný nepřijde. :wink:
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
cafenet
Příspěvky: 428
Registrován: 14 říj 2004, 02:00
Bydliště: RK

#3 Příspěvek od cafenet »


Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Tak s sebou nenos ani mobil, podle něj tě můžou celkem přesně najít už teď, zrovna, když budeš u přítelkyně.
A jestli u ní neumíš zapomenout na to, že tě sleduje někdo přes satelit, tak to tam ani nechoď.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od workhard »

Copak přítelkyně,to je ještě v pohodě,ale jak k tomu přijdeme my ženatí? :roll:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Dávej si rande pod plechovou střechou, skrz tu tě to sotva uvidí.
A stejně si myslím, že těch zajímavých, které takto budou sledovat, po světě zase tolik neběhá.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

JJ, Usáma s Fousáma je jeden z kandidátů - ale protože je zalezlej jak sysel někde pod Bora-Bora, ani takovej satelit na něj nemá...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#8 Příspěvek od Sandal »

Já myslim že to nestavěj proto aby mohly sledovat obyčejný lidi.Bezdůvodně po vás nikdo nepude.Jsou to ale basardi co si dneska dovolujou všechno sledovat. Na Google Earth jsem poznal svoje vlastní auto a každej vidí co mám na dvoře kam nechci aby někdo viděl.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#9 Příspěvek od Crifodo »

Z jakého data je asi ta fotografie na Google Earth? odhaduju asi 3 roky zpátky. Dají se tam najít vlaky na cestě, ale nenašel jsem žádný letadlo v činnosti :roll:
Poslední 2 nebo 3 políčka to má už řekl bych hluché zvětšení, žádné detaily nepřibývají, jen se výřez zmenší.

Uživatelský avatar
vombat
Příspěvky: 744
Registrován: 18 srp 2005, 02:00
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od vombat »

Tok a objem dat ze všech družic je tak obrovský, to, že někdo bude sledovat jednotlivé osoby je prostě nemožné a určitě velice drahé.

*canis*

#11 Příspěvek od *canis* »

jj,ale i tak je to mazec.

*canis*

#12 Příspěvek od *canis* »

Hele tak s tim googlem....
Neni pravda,ze tam jsou fotky 3 roky zpatky.
Loni jsem si kupoval Octavku a ted kdyz spustim ten program,tak ji vidim stat u baraku......takze fotky podle me tam jsou max pul roku stare.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od jezevec »

*canis* píše:Hele tak s tim googlem....
Neni pravda,ze tam jsou fotky 3 roky zpatky.
Loni jsem si kupoval Octavku a ted kdyz spustim ten program,tak ji vidim stat u baraku......takze fotky podle me tam jsou max pul roku stare.
Kdoví, co ti tam zrovna stojí za auto. Díval jsem se na svůj barák a ještě tam nemám na střeše parabolu od satelitu. Montoval jsem ji, v létě to budou tři roky.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#14 Příspěvek od helios »

Fotky na GoogleEarth sú naozaj rôzne staré. Vpravo v spodnej lište sa zobrazuje dátum nafotenia toho-ktorého poľa, takže niektoré sú z roku 2002, vedľajšia môže byť z 2006. :)

Dátum sa zobrazuje vtedy, ak máte nainštalovaný GoogleEarth program priamo v počítači...
Naposledy upravil(a) helios dne 25 led 2009, 08:33, celkem upraveno 1 x.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Crifodo »

Možná není celé území Kocourkova nasnímané k jednomu datu, ale to že jsou tam vidět travnaté plochy, které jsou víc než dva roky zastavěné, je evidentní. Na mapách Seznam.cz je republika nasnímané leteckým snímkováním z 3,5 km a verze se tam obměňujou tuším cca po 2 letech, poslední je asi z r. 2006. Výhodou(?) je to že celá výměna je kompletní.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“