Milimetrové papíry

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

Milimetrové papíry

#1 Příspěvek od Bulboa »

Nedávno jsem byl v papírnictví a chtěl jsem si dokoupit milimetrové papíry, chtěli 120 Kč za blok :roll: :roll: :roll: (A4). Myslím že to bylo nějak 2,20 za jeden papír. Je to normální? :lol:

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#2 Příspěvek od kbulda »

Co je dnes " normální " ?

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#3 Příspěvek od Bulboa »

Kdo ví, ať odpoví :wink:


Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Crifodo »

vysázej si ho v nějakým programu a vytiskni, jestli tě to vyjde levnějc. U laserovky možná ano.
Doba technického kreslení je už jaksi pryč, tak se cena kdysi spotřebního materiálu odvíjí podle frekvence spotřeby.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od stepa »

Bulboa píše:Nedávno jsem byl v papírnictví a chtěl jsem si dokoupit milimetrové papíry, chtěli 120 Kč za blok :roll: :roll: :roll: (A4). Myslím že to bylo nějak 2,20 za jeden papír. Je to normální? :lol:
Dobre rano :lol:
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Bulboa píše:Nedávno jsem byl v papírnictví a chtěl jsem si dokoupit milimetrové papíry, chtěli 120 Kč za blok :roll: :roll: :roll: (A4). Myslím že to bylo nějak 2,20 za jeden papír. Je to normální? :lol:
Co se divíš.Víš kolik dá práce to linku po lince narýsovat :lol:

Teď vážně,cena ,kterou jsi udal se mi zdá nějak přemrštěná.Já jsem jednou potřeboval nakreslit nejaké křivky a vytiskl jsem je na PC.Můžeš si nastavit rastr jaký Ti bude vyhovovat,to je výhoda.Už Ti to tu někdo radil.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#8 Příspěvek od vybihal »

Zdravím, já používám tento program.
Přílohy
papir.JPG
Milimetrový papír
(88.59 KiB) Staženo 89 x
VyBiSu

Uživatelský avatar
Bulboa
Příspěvky: 281
Registrován: 16 črc 2008, 02:00

#9 Příspěvek od Bulboa »

stepa píše:
Bulboa píše:Nedávno jsem byl v papírnictví a chtěl jsem si dokoupit milimetrové papíry, chtěli 120 Kč za blok :roll: :roll: :roll: (A4). Myslím že to bylo nějak 2,20 za jeden papír. Je to normální? :lol:
Dobre rano :lol:
:lol: :lol: . Si pamatuju že jsem ho kupoval nějak za 25 Kč/blok, je to tak 5 let :lol: Ale asi záleží na krámku :lol:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

Není 5*25=125 ?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

Proč jste tak hysteričtí kvůli pár aršíkům, to co za posledních 5 let vyvedl ČEZ vám nevadí? Jak pomalu dorovnává cenu mezi vysokou a "nízkou" sazbou? :roll:

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#12 Příspěvek od kbulda »

Ještě tak 2 roky a udělají z toho sazbu jednu. Pak nebude zapotřebí dvoutarif elměr. Nechají jen blokování, aby mohli regulovat jak potřebují.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“