Nokia 5110VT

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Nokia 5110VT

#1 Příspěvek od pajosek2 »

V téhle telce mi nenabíhá zdroj. Výkonový trand O.K,ale z TEA 2164 nejdou pulzy.Předpokládám,že bude vadný,ale chci si to ověřit,protože kámoš to chce do 500Kč a ani kačku navíc.Pokud bude vadný,tak je ta oprava nemožná,takže se chci ujistit. Máte někdo schema? eservice zklamal.Nebo nějaké zkušenosti s Nokií,já je moc neznám.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#2 Příspěvek od tornado6 »

Skus sa pozrieť sem : http://www.eserviceinfo.com/equipment_mfg/NOKIA_2.html :wink:
PS: Netvrdím že tam je presne ten typ ale možno podla typu šasi bude niečo podobné.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#3 Příspěvek od BIPOLAR »

pajosek2 píše:V téhle telce mi nenabíhá zdroj. Výkonový trand O.K,ale z TEA 2164 nejdou pulzy.Předpokládám,že bude vadný,ale chci si to ověřit,protože kámoš to chce do 500Kč a ani kačku navíc.Pokud bude vadný,tak je ta oprava nemožná,takže se chci ujistit. Máte někdo schema? eservice zklamal.Nebo nějaké zkušenosti s Nokií,já je moc neznám.
V Tipě mají TEA 2164 za 40kč ještě stále. Riki si ho tam objednal a TV mu šlape.

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#4 Příspěvek od Robosand »

Skús si stiahnuť chassis Core 2, zdroj by mal byť ten istý... (Je to aj na eserviceinfo).
Robo...

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#5 Příspěvek od Killroy »

Na ITT-Nokia idealcolor 5110 bych tu nějaké schéma měl. Ta má ale ve zdroji TEA2165A. Ty máš tu co je na obrázku?

Killroy
Přílohy
Idealcolor_5110VT.jpg
(91.42 KiB) Staženo 58 x

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od pajosek2 »

Jo to je ona a je tam TEA 2164/G
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Tak kluci díky EB jsem našel schema a ověřil,že ten obvod je opravdu K.O. Trošku jsem zariskoval a objednal ho z TIPy za cca 40Kč.ta cena je více než podezřelá,ale podle zkušeností kolegů přes SZ to snad půjde.Dám vědět.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od pajosek2 »

Tak jak jsem slíbil píšu jak to dopadlo.Ten obvod za 40Kč opravdu chodí.Osadil jsem ho,po kontrole buzení koncového trandu jsem osadil i ten (S2000AF) a telka jede jak zamlada. Výrobce na tom IO je vytištěn Malaysia,tak nevím čím je dána ta rozdílnost cen.Běžně stojí cca 600Kč.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
riki
Příspěvky: 242
Registrován: 07 led 2006, 01:00
Bydliště: F-M

#9 Příspěvek od riki »

Nedávno jsem měnil vzpomínaný IO z Tipy a můžu potvrdit že TV šlape.Měl jsem sice obavy ale vyšlo to.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od otakarv »

riki píše:Nedávno jsem měnil vzpomínaný IO z Tipy a můžu potvrdit že TV šlape.Měl jsem sice obavy ale vyšlo to.
Vzpomínám si na to,není to tak dávno.Tu nezbývá než dodat"Výjimka potvrzuje pravidlo".Jen si říkám,kdyby jich bylo více.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#11 Příspěvek od kokun »

otakarv píše:
riki píše:Nedávno jsem měnil vzpomínaný IO z Tipy a můžu potvrdit že TV šlape.Měl jsem sice obavy ale vyšlo to.
Vzpomínám si na to,není to tak dávno.Tu nezbývá než dodat"Výjimka potvrzuje pravidlo".Jen si říkám,kdyby jich bylo více.
Nechvalte dne před večerem - jen aby to chodilo ještě i za týden, za měsíc, nebo třeba za rok - ale nechci "sýčkovat" :wink:
Chlapi, co jste na těch "švábech" objevili za výrobce? Ale nech je jak chce, no nekup to za ty prachy :lol:
Je skutečností, že za "značkové-originály" dnes zaplatíš majlant. A ještě jde o to, jak spolehlivě určit, že se jedná skutečně o originál (když se dnes "falšují" i blbé baterie - DURACELL) :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od pajosek2 »

Taky mne to napadlo,že za čas to možná chcípne.Na mém byl výrobce Malaysia.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#13 Příspěvek od kokun »

pajosek2 píše:Taky mne to napadlo,že za čas to možná chcípne.Na mém byl výrobce Malaysia.
Pájo - Malaysia bývá třeba i na Philipsech (i když dnes už ne - dnes je to NXP) a na řadě jiných značek, ale zajímalo mně právě to "logo" výrobce. Malaysia je pouze země, kde se ten IC "zapouzdří" - "logo" je výrobce čipu - což je v tomto případě podstatné!
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od pajosek2 »

Zapoměl jsem za to bouchnout vysmátého smajlíka. Chtěl jsem tím říct,že kromě země původu,tam nic jiného nebylo. :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#15 Příspěvek od kokun »

pajosek2 píše:Zapoměl jsem za to bouchnout vysmátého smajlíka. Chtěl jsem tím říct,že kromě země původu,tam nic jiného nebylo. :lol:
Takže No name - ale hlavně, že chodí :D
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“