Pøenosný tv. TESLA - LCE CK - 3362

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
PETOS

Pøenosný tv. TESLA - LCE CK - 3362

#1 Příspěvek od PETOS »

Televizor funguje,ale obraz má barevné kontury a tím pádem vypadá neostøe.Pøikládám fotky(lépe se mi nezdaøily).
Přílohy
závada televize.JPG
(198.23 KiB) Staženo 59 x

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#2 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 15 lis 2017, 22:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#3 Příspěvek od kokun »

Píšeš přenosný, ale ne "bouchací" :wink:
S tím TVP někdo příliš bouchl, až došlo k rozeštelování .......... a nebo to byl "odborný zásah" :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Habesan »

Konvergence.
Jak by to mohl vědět, ve školách se to (už) neučí, servisy zavřeli, a knížky se nečtou.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

Jste puntičkáři, kdo pamatuje Rubíny, Elektrony a spol tak ví že tohle je "v normě". Jenže tenkrát se to běžně nastavovalo, taky co zbývalo po výměně báně a nasazení vychylovaček. Dneska vych. cívky napasuje a naství počítač, zalepí a basta. Proto se podívej jestli vychylky nejsou uvolněný a pokud ano, pokus se je umístit na původní místo. Pokud je to závada způsobená pádem, jak tady píšou, tak to sorry. Je pohnutá maska uvnitř obrazovky a to se jak známo opravuje blbě.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od zajemce »

Jo bývalo -statický a dynamický - a jak po nastavování boleli oči (když nebyl po ruce generátor mříží).Teď je to jednodušší - na kroužcích na obrazovce je fixační barva - stačí srovnat do lajny.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od pajosek2 »

Netočil jsi těmi kroužky čistoty barev ,co jsou na hrdle,že?
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

PETOS

#8 Příspěvek od PETOS »

S nastavovacími kroužky na hrdle obrazovky jsem samozøejmì nehýbal,až takový diletant nejsem.Vychylovaèky se ani nehnou.
Že by ta maska?Nejsem si však vìdom,že by s televizorem nìkdo bouchnul,alespoò se k tomu nikdo nepøiznal.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od pajosek2 »

Nech to být nebo to nepůjde vůbec. Bydeš se muset smířit s faktem,že s tím nic nenaděláš.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#10 Příspěvek od Mysteri »

PETOS píše:S nastavovacími kroužky na hrdle obrazovky jsem samozřejmě nehýbal,až takový diletant nejsem.Vychylovačky se ani nehnou.
Že by ta maska?Nejsem si však vědom,že by s televizorem někdo bouchnul,alespoň se k tomu nikdo nepřiznal.
Si istý, že s krúžkami na obrazovke nik nehýbal? Vo výrobe po nastavení sa väčšinou maluje na krúžky ČIARA. Sedí???

PETOS

#11 Příspěvek od PETOS »

Kluci,díky za rady.Ta obrazovka je skuteènì v háji.Poøád jsem si to nechtìl pøipustit,protože vychylovaèky drží pevnì,kroužky taky sedí.Asi bude hnutá ta maska.Pohledal jsem v garáži obdobný vyøazený televizor a pøendal šasi.S tou jinou obrazovkou je obraz bezvadný.
Ještì jednou díky.

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#12 Příspěvek od Robosand »

No a teraz už môžeš laborovať s pôvodnou obrazovkou. Možno by sa, ako tak, dali upraviť farby... :?:
Robo...

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“