Kde na "elektroodpad"

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Kde na "elektroodpad"

#1 Příspěvek od markoni »

Kde na "elektroodpad" ve Zlíně nebo v blízkém okolí? potřeboval bych sehnat tuner z tv karty TV2000 XP Expert díky

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »


Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Z aukrem nemám zkušenosti ani nechci přes ho nic řešit,potřeboval bych poradit o nějakém bazaru nejlépe ve Zlíně nebo blízkém okolí díky předem.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#4 Příspěvek od Carel »

markoni píše:
Zdravím
Z aukrem nemám zkušenosti ani nechci přes ho nic řešit,potřeboval bych poradit o nějakém bazaru nejlépe ve Zlíně nebo blízkém okolí díky předem.
Máš pravdu.Aukro není jen odpad,toje přímo žumpa :!:

Uživatelský avatar
kaarfii
Příspěvky: 60
Registrován: 12 čer 2008, 02:00
Bydliště: okr. Trutnov

#5 Příspěvek od kaarfii »

Prej žumpa, já mám přes něho už dost kvalitních věcí, který bych jinak nesehnal nebo dost draho! :!:

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#6 Příspěvek od Carel »

kaarfii píše:Prej žumpa, já mám přes něho už dost kvalitních věcí, který bych jinak nesehnal nebo dost draho! :!:
Tak máš štístko,já ne.2x už jsem se nechal napálit a ne levně :( Takže,jak slyším Aukro,je mi zle :evil:

Uživatelský avatar
Ragnol
Příspěvky: 232
Registrován: 09 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Ragnol »

Carel píše:
kaarfii píše:Prej žumpa, já mám přes něho už dost kvalitních věcí, který bych jinak nesehnal nebo dost draho! :!:
Tak máš štístko,já ne.2x už jsem se nechal napálit a ne levně :( Takže,jak slyším Aukro,je mi zle :evil:
Heh . Kupujem s kámošem přes aukro docela často a zatím žádnej problém. Btw. pokud tě někdo okradl , taks e to dá řešit pomocí systému pro ochranu zakázníků , kterej na aukru je.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

Carel píše:
kaarfii píše:Prej žumpa, já mám přes něho už dost kvalitních věcí, který bych jinak nesehnal nebo dost draho! :!:
Tak máš štístko,já ne.2x už jsem se nechal napálit a ne levně :( Takže,jak slyším Aukro,je mi zle :evil:
To by me zajimalo konkretne o co slo, jestli to neni tajne a hlavne od koho(jak na tom byl s hodnocenim). Funguju tam uz nejaky rok a celkem OK. S neplatici to resim pres aurko tym...at se staraji oni. Zatim se mi nestalo, ze co bych zaplatil neprislo.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od pajosek2 »

Já ne aukru sehnal tolik věcí a přesně podle mých představ.Chce to číst popis předmětu a pokud je nějaká nejasnost,tak není problém prodávajícímu poslat dotaz. Prodával jsem taky hojně.Jen jednou jsem tam koupil LED žárovku a ta rozhodně neměla popisované parametry,ale to byla moje chyba,bylo to z Polska. Celkově bych řekl" Díky za AUKRO".
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od markoni »

Mě se nelíbí na tom všem že při registraci musíš zdělit své osobní údaje a přesnou adresu a tím se dáváš všanc že ti jednoho dne přijde na dobírku nějaká drahá zásilka odněkud z tramtárie kterou sis vůbec neobjednal.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

A co Ti brání dobírku, o které nic nevíš, prostě a jednoduše nepřebírat? Poštovný v takovým případě zaplatí ten, co ti to poslal...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od tominekk »

OT:
Na aukru me vadi jedina vec s kterou se bohuzel setkavam dnes a denne i v beznem zivote. Blbi lidi. Nekdy se smeju, nekdy je me az k placi, jindy pisu mail bud prodejci nebo primo aukru.
Lidi nabizeji diky sve neznalosti nekvalitni veci nebo je nabizeji schvalne. Na nejaky blbosti je aukro OK. Nedovedu si ale predstavit kupovat neco uzitecnyho. To si radsi priplatim nejakou korunu a jsem v cajku se zarukou a servisem.
Uz me jednou borec poslal nefunkcni predmet. Byla to puska pro airSoft. Deset vystrelu a byla na vyhozeni. Oprava drazsi nez cela puska, ktera stala 2000Kc. Borcovi se puska rozbila, vzal sekundovy lepidlo, slepil rozbitou soucastku a prodal. Od te doby bych predmet nad 500Kc nekoupil. Nastesti jsem se nasral a prachy dostal zpatky.
Takze opatrne.
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#13 Příspěvek od Carel »

stepa píše:
Carel píše:
kaarfii píše:Prej žumpa, já mám přes něho už dost kvalitních věcí, který bych jinak nesehnal nebo dost draho! :!:
Tak máš štístko,já ne.2x už jsem se nechal napálit a ne levně :( Takže,jak slyším Aukro,je mi zle :evil:
To by me zajimalo konkretne o co slo, jestli to neni tajne a hlavne od koho(jak na tom byl s hodnocenim). Funguju tam uz nejaky rok a celkem OK. S neplatici to resim pres aurko tym...at se staraji oni. Zatim se mi nestalo, ze co bych zaplatil neprislo.
Už jsem o tom někde psal.Byla to základovka a pak procesor na PC.CPU blbne stále(ventilátor při zapnutí točí na plné otáčky,až při testu sensory na Everestu reguluje.)Základovka také hned blbla a za dva dni "odešla"total.Koupil jsem vše nové v Netfoxu a 2roky OK.Nic jsem nereklamoval(asi zbytečně)Na Aukro jsem se už od té doby nepodíval.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#14 Příspěvek od rnbw »

Odkedy otacky ventilatora zavisia na CPU? A kolko starsich zakladnych dosiek ma automaticku regulaciu otacok? Mozno 1%?

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od tominekk »

Presne, tak jak jsem psal. Podobnou zkusenost ma hodne lidi. Ja aukro beru jako vietnamskou on-line trznici.
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Odpovědět

Zpět na „Poradna“