Hyundai Q 770

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Niecze
Příspěvky: 48
Registrován: 26 led 2009, 01:00
Bydliště: Slovensko

Hyundai Q 770

#1 Příspěvek od Niecze »

vie mi prosím niekto povedať ,kde by som našiel schému k hore uvedenému monitoru ? Technická chyba : po zapojení do elektrickej siete a sťisnutí gombíka by sa mal monitor rozsvietiť alebo niečo podobné nie ? ale po zatlačení gombíka sa monitor nerozsvieti ani nepípne ,takže neviem čo stým môže byť ? ak má prosím niekto túto schému vie mi ju sem prosím naskenovať prípadne dať nejaký link ,kde by som ju našiel ?

Uživatelský avatar
opravar15
Příspěvky: 4
Registrován: 14 úno 2009, 01:00

#2 Příspěvek od opravar15 »

Niecze píše:vie mi prosím niekto povedať ,kde by som našiel schému k hore uvedenému monitoru ? Technická chyba : po zapojení do elektrickej siete a sťisnutí gombíka by sa mal monitor rozsvietiť alebo niečo podobné nie ? ale po zatlačení gombíka sa monitor nerozsvieti ani nepípne ,takže neviem čo stým môže byť ? ak má prosím niekto túto schému vie mi ju sem prosím naskenovať prípadne dať nejaký link ,kde by som ju našiel ?
schéma bohužel nemám.A necváká v tom monitoru??jestli ano tak cykluje zdroj (někde je zkrat.)U monitoru je to často koncový trand ŘKS (je ve zkratu.A jeslti ne necykluje tak zkontrolovat pojistku,pozistor a kondiky na primáru a sekundáru (změřit na ESR).Elektrolyty často odcházejí.

Uživatelský avatar
vybihal
Příspěvky: 297
Registrován: 04 čer 2007, 02:00
Bydliště: Suchý

#3 Příspěvek od vybihal »

Tady je schéma: Q770.pdf ,ale je dosti špatně čitelné.
VyBiSu

Uživatelský avatar
Niecze
Příspěvky: 48
Registrován: 26 led 2009, 01:00
Bydliště: Slovensko

#4 Příspěvek od Niecze »

opravar15 píše:
Niecze píše:vie mi prosím niekto povedať ,kde by som našiel schému k hore uvedenému monitoru ? Technická chyba : po zapojení do elektrickej siete a sťisnutí gombíka by sa mal monitor rozsvietiť alebo niečo podobné nie ? ale po zatlačení gombíka sa monitor nerozsvieti ani nepípne ,takže neviem čo stým môže byť ? ak má prosím niekto túto schému vie mi ju sem prosím naskenovať prípadne dať nejaký link ,kde by som ju našiel ?
schéma bohužel nemám.A necváká v tom monitoru??jestli ano tak cykluje zdroj (někde je zkrat.)U monitoru je to často koncový trand ŘKS (je ve zkratu.A jeslti ne necykluje tak zkontrolovat pojistku,pozistor a kondiky na primáru a sekundáru (změřit na ESR).Elektrolyty často odcházejí.
žiaľ ani jedno ani druhé ako som už hore písal ani nepípne ,zato som hľadal tú schému .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“