Krytky na B-113-116, CM-130, 160

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

Krytky na B-113-116, CM-130, 160

#1 Příspěvek od mr_mocak »

Krytky na přepínače stop a poslechu - nemáte jich někdo přebytek? :)
Přílohy
krytky2.jpg
(12.8 KiB) Staženo 62 x

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zdenoeddie »

Pripajam sa k prosbe tiez mi jedna chyba

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#3 Příspěvek od stefan31 »

Urèite doma nejaké sú, už nepamätám, èi komplet, alebo len krytky...

Stefan31

zdenoeddie666

#4 Příspěvek od zdenoeddie666 »

stefan31 píše:Urèite doma nejaké sú, už nepamätám, èi komplet, alebo len krytky...

Stefan31
este som si spomenul na jednu vec, takze ak by bolo potreboval by som 1krytku, a 2 komplet, pripadne 3 komplet.Dakujem

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od kewin »

Dobrý den tiež my chyba jedna krytka :-( nemate aj na tahové potenciometry ? potřeboval bych 3 ks bolo by možno se dohodnut ? a dát to přes aukro pro jistotu obou stran ? Děkuji inak je to pro B 116ku 8-)

Uživatelský avatar
standafor
Příspěvky: 73
Registrován: 31 led 2007, 01:00

#6 Příspěvek od standafor »

též scháním dvě tyto krytky, a taky jeden hmatník na posuvný potenciometr k CM 130, CM 160 Tak kdybyste někdo měl...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

A co takhle pořádně číst fórum a nebo používat "HLEDAT"???
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... highlight= ....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
standafor
Příspěvky: 73
Registrován: 31 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od standafor »

EKKAR: jasně... Ale budiž mi omluvou, že se tady uvedená nabídka objevila takřka ve stejnou dobu, v kterou já psal poptávku. BTW: já ten příspěvek psal již 16.4. v cca 8:41 pm, a ne až 17.4. v 8:41 am, jak je uvedeno v hlavičce. Divné...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#9 Příspěvek od konosuke »

ale hlavně: kde mají řemínky, přítlačné kladky páskové dráhy a také tahové potencáky tónových korekcí (treble-bass) (B116A) ? poáč v tom vraku co mám byly utržené krčky když nějakej bastlíř domácí neodborně demontoval (páčil) čelní kryt magnetofonu. mně jde spíš o obchod s tímto sortimentem, ostravsko-karvinsko a okolí
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#10 Příspěvek od mr_mocak »

konosuke píše:ale hlavně: kde mají řemínky, přítlačné kladky páskové dráhy a také tahové potencáky tónových korekcí (treble-bass) (B116A) ? poáč v tom vraku co mám byly utržené krčky když nějakej bastlíř domácí neodborně demontoval (páčil) čelní kryt magnetofonu. mně jde spíš o obchod s tímto sortimentem, ostravsko-karvinsko a okolí
Zkus http://icompo.cz na webu to v nabidce nemaji, ale napis jim mejla.. Maj hromady ND na magnetaky Tesla.

Uživatelský avatar
kosmit
Příspěvky: 134
Registrován: 26 zář 2006, 02:00
Bydliště: Praha - Řepy

#11 Příspěvek od kosmit »

konosuke píše:ale hlavně: kde mají řemínky, přítlačné kladky páskové dráhy a také tahové potencáky tónových korekcí (treble-bass) (B116A) ? poáč v tom vraku co mám byly utržené krčky když nějakej bastlíř domácí neodborně demontoval (páčil) čelní kryt magnetofonu. mně jde spíš o obchod s tímto sortimentem, ostravsko-karvinsko a okolí
tahový basy výšky je TP 645 2x47k/N, zkusit hledat dle označení, já jsem náhodně koupil poslední 2 za 35 Kč/kus, takže bohužel už nemohu poradit.
Chce to se ptát přesně na typ a hledal bych tam, kde dřív bývaly servisy a jsou dodnes.
Řemínky kromě motorového trojúhelníku jsou snad ještě v tom compu.
Motorový se objevuje na aukru v kotoučákách-sledovat.

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#12 Příspěvek od mr_mocak »

Kopii řemínku motorového trojúhelníku můžu poskytnout, ještě tu mam dva navíc..

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#13 Příspěvek od konosuke »

a v té Tesle B116A se vf předmagnetizace nastavuje (šteluje) trimrem odporovým nebo kapacitním ? je to různé, tape-deck UNITRA M2403 SD má například k tomu účelu malý proměnný kond cca 68pF kdežto Tesla většinou odporový. chtěl bych dostavět bias fine adjustor pro optimalizaci předmagnetizace podle typu pásku ovšem ovládán zvenku na panelu jak bývá zvykem u lepších kazetových strojů
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

tak už jsem to zjistil, hodnoty trimrů předmagnetizace tesla B116A (R13 - stopa 1-4/levý stereo kanál a R14 stopa 3-2 /pravý stereo kanál jsou 47kohm
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
mr_mocak
Příspěvky: 171
Registrován: 01 led 2009, 01:00
Bydliště: Lovosice

#15 Příspěvek od mr_mocak »

Stále sháním krytky na přepínače, nemá nikdo navíc? Dál bych taky potřeboval knoflík REC na CM-130 a plexi.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“