openbox 800 CB OBRAZ

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

openbox 800 CB OBRAZ

#1 Příspěvek od jopo166 »

vie niekto preco je pri tichto prijimacoch openbox z tv oravamy ciernobiely obraz????niekedy pomoze prepnutie na secam niekedy ani to nie obraz je ciernobiely ako prez modulator tak pres scart po pripojenia ineho tv je obraz farebny ja si mislim ze tv nevie ohodnotit signal a dekoder prepne na normu secam aky je vas nazor na tuto podivnu zahadu.???

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#2 Příspěvek od Mirda »

Co že je to za TV?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#3 Příspěvek od jave »

A kdyz to pripojis pres VF??? 800 ma modulator, co to dela potom???

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#4 Příspěvek od jopo166 »

roby to len pri niektorych tipov orav pri inych tv je obraz krasny farebny len oravy a je jedno ci cez vf modulator alebo cez scart stale je to ciernobiele takze mislim ze je problem v tv oravach.

Uživatelský avatar
Jonapo
Příspěvky: 184
Registrován: 02 črc 2005, 02:00
Bydliště: slovensko

#5 Příspěvek od Jonapo »

Dobrý deň,
ja som mal takýto problém s jedným zákazníkom ktorému som opravoval OVPčko,volal mi ,že si kúpil sat.komplet a ide mu len čiernobielo,že som mu tam musel niečo pokaziť. Ja som sa čudoval lebo som mu tam menil VN trafo.prišiel som k nemu hodili sme tam druhé OVP a tam farba OK,
tak sme šli do predajne kde kúpil sat komplet a vymenili sme OPENBOX za RADEON 3000 a je po probleme. Ale na záver nemôžem povedať že OVPčka
sú OK,lebo keď sme k tomu Openboxu skúšali iné typy televízorov tam problém nebol.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#6 Příspěvek od jave »

jopo166 píše:roby to len pri niektorych tipov orav pri inych tv je obraz krasny farebny len oravy a je jedno ci cez vf modulator alebo cez scart stale je to ciernobiele takze mislim ze je problem v tv oravach.
Nechce se mi verit ze i AV i VF. Opravdu to mas vyzkousene??

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#7 Příspěvek od jopo166 »

ano tento problem bol preberani na viacerich forach zisti som ze tie sat to robia len ovp,otf,oravamy pri zahranicnych tv je vsetko vo farbe je to taky problem co sa ani neda vysvetlit.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od otakarv »

Nedávno mně soused zavolal ke svému satelitu.Má OPENBOX X-810.Nejdříve se mu na předním displeji zobrazily jen vodorovné čárky a nereagoval na nic.Jelikož byl v záruce,tak jej zanesl do obchodu.Za 2dny mně volal zase,že už ho má doma,že mu tam vyměnili celou desku a aby mu to šel zapojit,že on tomu nerozumí.Pozapojoval jsem to,jak má být.Obraz přez scart zelený.Nakonec jsem na to přišel.V "Nastavení obrazu" položka "Výstupní signál-TV Scart" jsem musel upravit nastavení.
Možná,že u Tebe to bude také tento problém.
Soused má také oravu.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“