Stupnice přístroje

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 60
Registrován: 04 led 2005, 01:00
Bydliště: Lubenec

Stupnice přístroje

#1 Příspěvek od Pete »

Ahojky bastlíři, nevíte někdo o webové stránce kde by se daly stáhnout vzory stupnic pro ručičkové přístroje, v mém případě MP40. Upravil jsem rozsah a nechce se mi kreslit stupnici.

Dík Pete 8-)

Uživatelský avatar
durmitor
Příspěvky: 199
Registrován: 02 lis 2005, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od durmitor »

No ja sice nevim o zadny takovy stupnici ale v programu FrontDesigner (najdes na nej nazory i tady ve foru) to urcite jednoduse udelas...
Podpis na houby

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

no to já znám i lepší grafické editory ale to se mnì právì nechtìlo, myslel jsem jestli už se s tím nìkdo nezabýval........ kdysi byly ty stupnice na aršících "propisot" a tak jsem myslel jestli to tøeba nemá nìkdo naskenovaný...... jinak dík

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

lepší?

#4 Příspěvek od Hill »

Lepší editory na stupnice? To jsi měl rovnou napsat jejich seznam, ať to víme všichni.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

Lepsi ako FRONT DESIGNER? Tak to chcem aj ja vediet aky to je....
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“