Vysavač Zelner typ 1032 DL

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Vysavač Zelner typ 1032 DL

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Jak se dostanu dovnitř do tohoto stroje myslím do motorové části asi je tam uvolněný přívodní kabel dva šroubky vespod jsem odšrouboval a pořád to někde na hoře drží nechci jít na to silou co se má ještě odšroubovat a jak se tam dostanu díky předem

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#2 Příspěvek od ohryzek36 »

Mám takový dojem, že se musí sundat tlačítko vypínače - minulý týden jsem dělal myslím 1012 nebo kolik a tam je sdružené tlačítko pro naviják i vypínání - přes celou zadní část vysavače - jen je potřeba dát pozor na západky - jsou jak vepředu, tak i vzadu (vzadu myslím první, pak ten vypínač nadzvihly samy pružiny a už to šlo samo).

P.S: když už budeš vevnitř, tak utáhni šrouby v motoru - bývají vyviklané (těma vibracema a tak) - hlavně ty vzadu, co drží držáky uhlíků (už jsem viděl i úplně vypadlé - kdyby se dostaly do rotoru, tak dokážou udělat pěknou paseku).

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

Ve kterém místě jsou ty západky? díky předem
Přílohy
vysavač.jpg
(13.29 KiB) Staženo 92 x

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#4 Příspěvek od ohryzek36 »

Takhle by to mělo jít (viz obrázek) - na 100% si to nepamatuju - těchto vysavačů jsem dělal jen pár a nějaké přesné detaily nevím (teď už na opravu moc často nechodí), ale mělo by to jít :wink:
Přílohy
vysavač.jpg
(104.15 KiB) Staženo 101 x

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“