Cena lidského zdraví

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Cena lidského zdraví

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

http://www.novinky.cz/zahranicni/171210 ... c-eur.html


"Myslím, že můj bratr měl vyšší cenu," cituje deník Nový čas Viktora Gergelye - výborná úvaha....

Podle pojišťovny mají pozůstalí nárok na odškodnění ve výši téměř 107 tisíc eur za každého příbuzného, který se stal obětí nehody. Má to však jeden háček, tělo musí být nejdříve nalezeno a identifikováno. - další perla...

Předevčírem jsem mojí sestře, pracující ve Student agency řekl, že mám přes kreditku automaticky v zahraničí pojištění na léčebné výlohy v částce 2.5mil Kč v případě úrazu nebo náhlého onemocnění , a obratem ruky jsem se dozvěděl, že je to strašně málo, že stačí, aby mě v Egyptě rozbolel zub a nebude to stačit a že musím mít aspoň 10 mil. Kč. Má taky vypláchnutou hlavu nějakou pseudopojišťovnou, přepočítavající lidské životy na kg mrtvé váhy, nebo má Julínek v Egyptě ještě horšího bratra ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
souba
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2005, 01:00

#2 Příspěvek od souba »

ZdenekHQ píše:http://www.novinky.cz/zahranicni/171210 ... c-eur.html


"Myslím, že můj bratr měl vyšší cenu," cituje deník Nový čas Viktora Gergelye - výborná úvaha....

Podle pojišťovny mají pozůstalí nárok na odškodnění ve výši téměř 107 tisíc eur za každého příbuzného, který se stal obětí nehody. Má to však jeden háček, tělo musí být nejdříve nalezeno a identifikováno. - další perla...

Předevčírem jsem mojí sestře, pracující ve Student agency řekl, že mám přes kreditku automaticky v zahraničí pojištění na léčebné výlohy v částce 2.5mil Kč v případě úrazu nebo náhlého onemocnění , a obratem ruky jsem se dozvěděl, že je to strašně málo, že stačí, aby mě v Egyptě rozbolel zub a nebude to stačit a že musím mít aspoň 10 mil. Kč. Má taky vypláchnutou hlavu nějakou pseudopojišťovnou, přepočítavající lidské životy na kg mrtvé váhy, nebo má Julínek v Egyptě ještě horšího bratra ?
Přečíst si důkladně podmínky je dnes nejdůležitější ! ! ! !

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Houby - když píšeš, nemysli, a hlavně nepodepisuj - protože pokud podepíšeš, tak už se ničemu nediv!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
deko
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2009, 01:00

#4 Příspěvek od deko »

2,5 Mczk za bolavy zub je malo? za 2,5 mega si tamojsi zubar postavi 3 vily za 1 rok... to v pohode vystaci aj na prevoz mrtvoly do ceskej džamahírie. samozrejme ze ta mrtvola nesmie byt v zlatom sarkofagu, na to potom nestaci ani 10 mega...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“