Má někdo zkušenosti s alarmy GSM Guard?

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Fr33dom
Příspěvky: 33
Registrován: 14 dub 2006, 02:00
Bydliště: Přelouč

Má někdo zkušenosti s alarmy GSM Guard?

#1 Příspěvek od Fr33dom »

Zdravím, zvažuje domu pořídit nějaký alarm, jelikož jde o dvoupodlažní dům, bude třeba více snímačů a čidel, samozřejmně nejlépe bezdrátové aby odpadlo tahaní drátů atd.

Po prohledání internetu mě zaujal alarm GSM Guard, který je nabízen zde:
http://www.gsm-alarmy.cz/sady_alarmu/gs ... ?ItemIdx=2

Zajímalo by mě ale jestli má někdo s těmito výrobky nějakou zkušenost, případně co byste doporučili jiného.

Předem všem děkuji za rady.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Zdá se mi to podezřele levné, zkoušel jsi kontaktovat JABLOTRON? Třeba by nebylo špatné si nechat od nich vypracovat nabídku, ať máš přehled. Kdybych chtěl zabezpečení baráku tak na tom ultra šetřit nebudu.

Uživatelský avatar
Haty
Příspěvky: 86
Registrován: 04 led 2009, 01:00
Bydliště: Chrastava (u Liberce)

#3 Příspěvek od Haty »

Už jsem několik GSM alarmů instaloval. (Od Jablotronu). Ty alarmy fungují dobře, je tu ale jiný problém:
Při zprovozňování mi poplachové SMS přicházely dost opožděně - až 20 minut. Závisí to od operátora a momentálního vytížení sítě.
Pokud jsem nechal při poplachu jen prozvonění, tak to šlo hned.
Haty

Stana83

#4 Příspěvek od Stana83 »

Zdravím,
mám doma základní verzi GSM Guard už pøes rok, je dennì v provozu a jsem naprosto spokojen. Za celou dobu nebyl jediný falešný poplach...jednou za 2 mìsíce vyvolám poplach umìle, abych se ujistil, že vše funguje. Pøi spuštìní poplachu zvoní mobil cca po 10ti vteøinách, což je lepší než jablotron u rodièù, který mimochodem už pár falešných polachù spustil (pro úplnost Jablotron byl montován odbornou firmou, GSM Guard si rozmístíte za 5 minut sami). Takže za sebe mohu jen doporuèit. Pokud by byly nìjaké otazky tak na icq: 365518496
P.S.: Poohledl bych se v jiném eshopu než je zde uveden...tento je suverénì nejdražší :roll:

Uživatelský avatar
elektromichal
Příspěvky: 190
Registrován: 09 říj 2003, 02:00
Bydliště: KARVINA
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od elektromichal »

stana83 a jak to je s baterkama??? vydrži opravdu v èidlech jen 6 mìsicu??

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“