Philips 14PT1352/58 - sama si přepíná programy

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ebo
Příspěvky: 38
Registrován: 14 čer 2008, 02:00

Philips 14PT1352/58 - sama si přepíná programy

#1 Příspěvek od Ebo »

..mám tu TV Philips co si sama přepíná po chvilce programy a různě mění nastavení (hlasitost, jas,kontrast), jako kdyby tam byl nějakej skřítek či duch, co si s tím hraje :D .. vymítače jsem zatím zavrhl a chci se vás zeptat, jestli jste se s tím nesetkali a co popřípadě s tím mám dělat (krom toho, že to mám hodit do kontejneru či odvézt do ekodvora :roll: ) ? .. zatím mě napadla jen filtrace ve zdroji, ale ta nepomohla.. takže asi něco na straně logiky TV ..

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#2 Příspěvek od warp »

To už tu bylo nìkolikrát, zkus promìøit tlaèítka na lokální klávesnici !

Uživatelský avatar
Ebo
Příspěvky: 38
Registrován: 14 čer 2008, 02:00

#3 Příspěvek od Ebo »

warp píše:To už tu bylo několikrát, zkus proměřit tlačítka na lokální klávesnici !
hmm, i když to dělá i po jejím odpojení ?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

Ebo píše:
warp píše:To už tu bylo několikrát, zkus proměřit tlačítka na lokální klávesnici !
hmm, i když to dělá i po jejím odpojení ?
A dál už tě nenapadne nic, když toto nepomohlo? Co tak vzít kartáček na zuby, kelímek s lihem a ty svody, kolem procáku "spláchnout" :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#5 Příspěvek od Peterseal »

Napajanie procaku...
Napis ake je to sasi.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

Peterseal píše:Napajanie procaku...
Napis ake je to sasi.
Chasis L6.1, nebo L6.2? (Trand xxxx - hledej, taky to tu bylo mockrát :!: ).
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Ebo
Příspěvky: 38
Registrován: 14 čer 2008, 02:00

#7 Příspěvek od Ebo »

..no je to chassis L6 .. propájené to je celé a následně samozřejmě PCB umytý lihem.. na fóru jsem hledal, ale nenašel (asi hledám blbě, zkusím znova), jinak bych to tu nepsal.. :roll:

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#8 Příspěvek od Robosand »

Ebo píše:..no je to chassis L6 .. propájené to je celé a následně samozřejmě PCB umytý lihem.. na fóru jsem hledal, ale nenašel (asi hledám blbě, zkusím znova), jinak bych to tu nepsal.. :roll:
Si si istý? Ja totiž chassis L6 nepoznám. Vyššie sú spomenuté dve správne chassis. Ktoré to je? Malo by to byť L6.1A .
Robo...

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#9 Příspěvek od kokun »

Ebo píše:..no je to chassis L6 .. propájené to je celé a následně samozřejmě PCB umytý lihem.. na fóru jsem hledal, ale nenašel (asi hledám blbě, zkusím znova), jinak bych to tu nepsal.. :roll:
Najdeš - typická závada šáska L6.x. Když jsem to hledal poprvé, taky jsem se dost natrápil - v té době jsem neměl NET, abych si všechno "vygooglil" :roll: :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#10 Příspěvek od Robosand »

Áno Honzo, typická, dokonca samotný výrobca nie odporúča, ale žiada túto súčiastku meniť pri každej oprave! (Service bulletin - č. neviem z hlavy) :lol:
Robo...

Uživatelský avatar
Ebo
Příspěvky: 38
Registrován: 14 čer 2008, 02:00

#11 Příspěvek od Ebo »

..no to je hezké, ale hledat je tu za trest.. zkusím to přes google.. Jinak nevím, jak je to se značením těch desek, ale na té mé je natisknuté jen Chassis L6 :)

Uživatelský avatar
Robosand
Příspěvky: 985
Registrován: 18 úno 2006, 01:00
Bydliště: Košice

#12 Příspěvek od Robosand »

Pozri si štítok na zadnom dekli. Je tam séria a v nej je "zakomponované" to číslo chassis.
Robo...

Uživatelský avatar
Ebo
Příspěvky: 38
Registrován: 14 čer 2008, 02:00

#13 Příspěvek od Ebo »

Robosand píše:Pozri si štítok na zadnom dekli. Je tam séria a v nej je "zakomponované" to číslo chassis.
Recht .. L6.1A (to je tak, když se tím člověk neživí).. jinak jsem našel http://getmanual.ru/tv/sb/phil14.htm, ale o přepínání programů ani rána.. ach jo.. :?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#14 Příspěvek od kokun »

Ebo píše:..no to je hezké, ale hledat je tu za trest.. zkusím to přes google.. Jinak nevím, jak je to se značením těch desek, ale na té mé je natisknuté jen Chassis L6 :)
Ale na typovém štítku, na zadním "papundeklu", to máš celé - a ještě "zarámované" - jak obrázek :roll: :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#15 Příspěvek od kokun »

Ebo píše:
Robosand píše:Pozri si štítok na zadnom dekli. Je tam séria a v nej je "zakomponované" to číslo chassis.
Recht .. L6.1A (to je tak, když se tím člověk neživí).. jinak jsem našel [url]http://getmanual.ru/tv/sb/phil14.htm[/url], ale o přepínání programů ani rána.. ach jo.. :?
Tak pokud umíš rusky, tak "nič jednoduchšie" - tam to najdeš na kdejakém fóru, když to nenajde tu na EB :roll: :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“