ELEKTA CTR-20T390EMKIII

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

ELEKTA CTR-20T390EMKIII

#1 Příspěvek od Duvsan »

Na doske som našiel PTKM01-1 a 11892746 A . Z VNT je "rachytle". Čo to je za telkáč? Má cenu doň investovať? Nevzalo trafo so sebou nejaký hybrid či niečo nezohnateľné? Nemáte niekto schému? Veľa som toho nevygooglil. Niečo som našiel tu: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... tr20t39emk
Honzo, nedáš link na ty "Rusáky"?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#2 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Na doske som našiel PTKM01-1 a 11892746 A . Z VNT je "rachytle". Čo to je za telkáč? Má cenu doň investovať? Nevzalo trafo so sebou nejaký hybrid či niečo nezohnateľné? Nemáte niekto schému? Veľa som toho nevygooglil. Niečo som našiel tu: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... tr20t39emk
Honzo, nedáš link na ty "Rusáky"?
Tak to sch., co se o něm zmiňuju v tom vláknu, mám vytištěné v dílně (několik let), link jsem si v té době bohužel neopsal. Teď ho "narychlo" nemůžu vygooglit, ale vím, že jsem od té doby několikrát na něj na NETu znovu narazil.
Je v hodně mizerné kvalitě - když tak ho večer donesu domů k PC a odsouhlasíme aspoň "osazení šáska", ať to potom nehledáme zbytečně - model není totožný s tím tvým !!! :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#3 Příspěvek od Duvsan »

Děkuju. Prosím Tě, nevíš, má to TXT? Jestli ne, tak naň....

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Děkuju. Prosím Tě, nevíš, má to TXT? Jestli ne, tak naň....
Nejprve, abysme si rozumněli - donesl jsem sch. ELEKTY z ruského serveru - jak se o něm zmiňuji v tebou citovaném vlákně - je to:

ELEKTA CTR-20T 39EM-MKIII (vidíš i tam jsem udělal chybku - vypadlo mi při psaní to ..... 39..... :roll: ) - TXT nemá a jak píšeš "tak naň...." - rozeber na ND a zbytek směr SD :roll:

Její osazení - co je k přečtení, mizerná čitelnost, lupu jsem si samozřejmě zapomněl (docela "klasika" ):

TEA2262 ............... říz. zdroje
P6N60 ................... KS zdroj
PCA84C440/030 .... říď. uC
xxxxxxxxx ............... EEPROM
LA7910 ................. band SW
TDA8341 ............... PIF
TBA120T ............... SIF
TDA4650 ............... colour dec.
TDA4661 ............... IC ZL
TDA3504 ............... VIDEOproc.
TDA3653 ............... vertikal
TDA2611A ............. sound KS
a ještě několik menších xxxxxx (bez lupy nepřečtu :cry: )

EDIT: Ten typ - model bude hodně důležitý - víš jak jsme se tam pak "dohadovali", co je v tom za šásko :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#5 Příspěvek od Duvsan »

Včera večer zlobil internet. Děkuji. Když sis' dal práci s tím výpisem, ještě mi přelož zkratky: band SW, PIF, SIF, IC ZL.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Včera večer zlobil internet. Děkuji. Když sis' dal práci s tím výpisem, ještě mi přelož zkratky: band SW, PIF, SIF, IC ZL.
:lol: :lol: - já anglicky neumím :lol:
band SW = přep. TV pásem; ...... PIF = obraz MF; ....... SIF = zvuk. MF; ........ IC ZL = integrovaná zpožď. linka :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#7 Příspěvek od fero7 »

kokun píše:
Duvsan píše:Včera večer zlobil internet. Děkuji. Když sis' dal práci s tím výpisem, ještě mi přelož zkratky: band SW, PIF, SIF, IC ZL.
:lol: :lol: - já anglicky neumím :lol:
band SW = přep. TV pásem; ...... PIF = obraz MF; ....... SIF = zvuk. MF; ........ IC ZL = integrovaná zpožď. linka :roll:
Este to MF.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#8 Příspěvek od kokun »

fero7 píše:
kokun píše:
Duvsan píše:Včera večer zlobil internet. Děkuji. Když sis' dal práci s tím výpisem, ještě mi přelož zkratky: band SW, PIF, SIF, IC ZL.
:lol: :lol: - já anglicky neumím :lol:
band SW = přep. TV pásem; ...... PIF = obraz MF; ....... SIF = zvuk. MF; ........ IC ZL = integrovaná zpožď. linka :roll:
Este to MF.
A to nevíš, že to MF je jako Muf :roll: :lol: :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#9 Příspěvek od Duvsan »

Děkuju

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#10 Příspěvek od kokun »

Tady: http://schematic.by.ru/70/71.htm - je ten "rusák" - ELEKTA CTR-20T 39EM-MKIII (dal jsem si práci s tím hledáním) - povedlo se :roll:
Porovnávej: tak modely se liší jen v tom ... 390EM ... a ... 39EM ... :roll:

Jsem blbý, neumím přiložit obr. v GIFu - tak tady je ten odkaz:
Přílohy
readme.txt
Link na CTR .........
(167 bajtů) Staženo 128 x
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#11 Příspěvek od Duvsan »

Děkuju moc. Krásně čitelné. Někdo to už zlepoval (já si to dělám taky, ale mnohem přecizněji). Možná se časem ke mně dostane něco k tomu použitelné.
Prosím Tě, vy už asi máte digitalizaci. Jak to tam funguje s teletextem?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#12 Příspěvek od kokun »

Duvsan píše:Děkuju moc. Krásně čitelné. Někdo to už zlepoval (já si to dělám taky, ale mnohem přecizněji). Možná se časem ke mně dostane něco k tomu použitelné.
Prosím Tě, vy už asi máte digitalizaci. Jak to tam funguje s teletextem?
Tak to jsi na velkém omylu - Jesenicko a Zlínsko budou až úplně poslední :lol: :cry:
Dokonce až po "celostátním termínu" k 11.11.2011 - budeme výjimka - až někdy na jaře 2012 (možná :roll: ).

A k tomu TXT - nevím, co máš na mysli. Terestrický digi-příjem zatím tedy nemám, ale při satelitním nevidím nějaký rozdíl od analogu.
Pokud ten dotaz položíš konkretněji, možná ti odpoví někdo z kolegů, kteří již pozemní digitál přijímají :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#13 Příspěvek od Mysteri »

Mňa tiež zaujíma, ako ,,pozemný" digit funguje v praxi. Je to tak, ako zo satelitu: väčší dážď, mraky, búrka a signál v prd.li? Ak áno, tak potom neviem, ako by prebiehala prípadná mobilizácia počas dlhodobej búrky :P Rádio už nepočúvam 10 rokov...

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#14 Příspěvek od masar »

Všechny "povolávací rozkazy" by se považovaly za doručené a ti, kteří se nedostaví by se považovali za vojenské zběhy a postaveni před válečný soud... :wink:

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#15 Příspěvek od Duvsan »

Myslel som to asi tak, že či settopbox bude len na prepínanie programov a všetko ostatné sa bude robiť klasicky cez televízor alebo či sa všetko bude robiť settopboxom a televíz bude iba ako monitor.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“