DSX6010 a zápisy na skylink kartu

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

DSX6010 a zápisy na skylink kartu

#1 Příspěvek od bobecek »

Měl bych takový dotaz, existuje soft, který umí i pozdější zápisy na Skylink kartu? Karty je bílá vylamovací. Aktivační OK, ale další již ne.
Vyzkoušeno následující:
skylink_0D03_card_6.50.bin
Skylink new 2008 card 6_50.bin
skylink6.50_new_blue_ok.bin
firmware_skylink_6.50_full.bin
Další zápisy již nechodí. Nemá s tím někdo zkušenost?

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#2 Příspěvek od miroja »

Podla mna taky FW zatial neexistuje.
PS: Ale s tymto FW skylink6.50_new_blue_ok.bin Ti asi nechodila vobec, pretoze ten FW bol urceny pre modre karty. Predavali sa tusim do konca r. 2008.
Pre tie najnovsie -cele biele, r.2009- som upravil FW s nazvom skylink6.50_2009 white. Ale mozno ze si ho niekto stiahol a premenoval podla seba :-).

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od bobecek »

miroja píše:Podla mna taky FW zatial neexistuje.
PS: Ale s tymto FW skylink6.50_new_blue_ok.bin Ti asi nechodila vobec, pretoze ten FW bol urceny pre modre karty. Predavali sa tusim do konca r. 2008.
:-).
Přesně tak, s tímto softem to nechodilo vůbec, jinak ten soft "White" jsem nikde nenašel, názvy jsem nepřejmenovával, ty jsou původní. Jestli můžeš, prosím tě pošli mi ho, vyzkouším. Kartu jsem dal do jiného přijímače, takže teď je načtená, jak přijdou zápisy tak to hned zjistím, a nahraji ten tvůj fw a dám vědět jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#4 Příspěvek od miroja »

V poriadku, mozem Ti to poslat,ale aj tam chodia len aktivacne zapisy. Predlzovacie uz neprejdu, aj ked na jednom fore jeden chlap tvrdil, ze mu prisli aj predlzovacie. Ale bolo tam tiez mnooooho tvrdeni, ze nie.

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od bobecek »

Nevadí, i tak bych ho vyzkoušel, je to zřejmě jen otázkou času, kdy někdo na tento problém upraví softík. Kde je vlasně vůbec chyba?

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“